Tworząc produkty Nutrisslim z pasją służymy naszym klientom wysoką jakością i bezpieczeństwem naszych organicznych produktów z rodzinnych farm na całym świecie. Swoja pasje dzielimy z firmami i ludźmi, którzy podzielają nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, sprawiedliwego handlu i różnorodności biologicznej. Nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju nie ogranicza się do samych produktów. Przesuwamy granice bezpieczeństwa stosując najbardziej ekologiczne i etyczne składniki.

Nutrisslim to prawdziwa jakość
Suplementy diety Nutrisslim nie zawierają żadnych substancji zapachowych, środków konserwujących czy też pestycydów. Nie znajdziecie Państwo w nich żadnych organizmów zmodyfikowanych genetycznie (GMO)! Wszystkie produkty pakowane są w słoweńskiej fabryce, która jest przystosowana do certyfikowanej produkcji ekologicznej zgodnej z normami HACCP oraz EKO-SI.

Źródła globalne
Nasze zasoby są globalne i bezpośrednio od plantatorów! Nasze produkty są starannie dobierane i pochodzą z testowanych środowisk o wysokiej jakości. Poszczególne składniki są uprawiane w tradycyjny sposób bez żadnych sztucznych dodatków wspomagających ich rozwój oraz niepotrzebnych tak naprawdę procesów przemysłowych, które w rezultacie obniżają wartość odżywczą obrabianych surowców. Wysoką jakość produktów gwarantują właśnie wysokiej jakości surowce, które są kluczem bezpieczeństwa i standardem wewnętrznej polityki jakości. Wszystko co produkujemy jest zdrowe i smaczne! Często nasze surowce kupujemy bezpośrednio od małych rolników i rdzennych społeczności na całym świecie.

Nutrisslim jest eko przyjazny.
Z pasją służymy naszym klientom wysoką jakością i bezpieczeństwem naszych organicznych produktów z rodzinnych farm na całym świecie. Swoja pasje dzielimy z firmami i ludźmi, którzy podzielają nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, sprawiedliwego handlu i różnorodności biologicznej. Nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju nie ogranicza się do samych produktów. Przesuwamy granice bezpieczeństwa stosując najbardziej ekologiczne i etyczne składniki.

Dane producenta Nutrisslim:
Nutrisslim Ltd., Craft Strefa 29, 1370 Logatec, Słowenia
T: 01 5653040, F: 01 5653042, info@nutrisslim.com

Strona internetowa producenta:

https://www.nutrisslim.com/