Wise kosmetyki naturalne ze Szwecji to oryginalna formuła luksusowych produktów dla Ciebie. Składniki kosmetyków WISE pochodzą bezpośrednio z atestowanych upraw ekologicznych. Kosmetyki WISE w 98 % pochodzą z ekologicznych upraw. Wykorzystywane są wysokogatunkowe tłoczone na zimno oleje roślinne z upraw ekologicznych (bogate w naturalne witaminy i kwasy tłuszczowe), olejki eteryczne, wyciągi z alg oraz naturalne przeciwutleniacze. Kosmetyki WISE nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, SLS / SLES, syntetycznych barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. Idealnie nadają się do różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i stosowane są w wielu salonach kosmetycznych i SPA w Szwecji. W Polsce jest to nowa marka ale już stosowana w salonach SPA.

WISE jest szwedzką marką uznanych ekologicznych kosmetyków, stosowane w ramach wszystkich kosmetologicznych szkoleń w Axelssons Institut od 1998 roku skutkiem tego są tysiące zadowolonych klientów, kosmetologów i sklepów.

Wise kosmetyki naturalne

Oleje roślinne to bogactwo odżywczych składników takich jak witaminy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak Omega 3, 6, 7 i 9, niezbędne dla skóry aby zapewnić jej ochronę przed infekcjami bakteryjnymi oraz przywrócić równowagę wodno-lipidową. Takich właściwości nie mają syntetyczne oleje mineralne. Zamiast syntetycznych nie przyswajalnych witamin i syntetycznych składników aktywnych często silnie wysuszających, kosmetyki ekologiczne zawierają składniki roślinne, olejki eteryczne, algi i naturalne przeciwutleniacze, zapewniają one odpowiednie działanie i naturalny zapach. Olejki eteryczne mają około 100 razy silniejsze działanie niż sama roślina z której pochodzą i na każdy problem skórny można dobrać odpowiedni olejek. Nie ma żadnego uzasadnienia dla stosowania syntetycznych aktywnych składników – olejki eteryczne są równie skuteczne i dodatkowo są naturalne. W produktach WISE stosowanych jest wiele różnych olejków eterycznych, m.in. olejek różany, z neroli, jaśminowy, z drzewa sandałowego, graniowy, jałowcowy i wiele innych.

Wise kosmetyki naturalne
Produkcja kosmetyków odbywa się w Skandynawii pod ścisłym nadzorem, co przekłada się na wysoką jakość produktów. Kosmetyki WISE posiadają ekologiczne certyfikaty Ecocert, Soil Association, USDA. Opakowania produktów po zużyciu zamieniają się w parę wodną w procesie spalania. Farby, etykiety oraz kartonowe opakowania posiadają ekologiczne certyfikaty. A łatwe w użyciu, higieniczne próżniowe pompki i tubki sprawiają, że możesz wykorzystać całą zawartość opakowania.
Wise kosmetyki naturalne są wyjątkowo wydajne i szybko oraz skutecznie zaspokoją potrzeby Twojej skóry. Łatwo zauważysz różnicę.
Kosmetyki WISE powstały z połączenia wiedzy o leczniczych właściwości roślin z zastosowaniem nowoczesnych technologii pozyskiwania i łączenia wyciągów roślinnych, co pozwoliło stworzyć skuteczne produkty, ale pozbawione negatywnych cech ich konwencjonalnych odpowiedników. To ekskluzywne produkty wykorzystywane w SPA na całym świecie, które możesz używać także w domu.
Wise kosmetyki naturalne
Piękno z dobrym samopoczuciem jest ważne!
Pracujemy zarówno nad zewnętrznym jak i wewnętrznym pięknem. To co jesz ma ogromny wpływ na wszystkie badania naukowe, ale twoja skóra “je” także to co w nią wsmarujesz. Dlatego nasze produkty są całkowicie ziołowe, a nasi klienci oczekują od nich dużej różnicy w stosunku do kosmetyków „chemicznych”. Za każdym produktem WISE stoi zatem wiele godzin pracy przy jego tworzeniu. WISE wielokrotnie było nagradzane za swoje produkty. Do 2017 roku, kiedy nasz krem witalny wygrał rywalizację na najlepszy krem roku w konkursie Organic Beauty Award! Jesteśmy z tego dumni Przez dwie dekady właściciele i pracownicy działali nad rezultatami naszych produktów, aby utrzymać światową klasę. Robią to do dzisiaj!
Dziś Wise kosmetyki naturalne mają pełną gamę produktów do pielęgnacji skóry i ciała o nazwie: Vital, Age, Sensitive i Balance.
“Dla mnie, jako założyciela WISE, zrównoważona i długofalowa perspektywa jest zawsze priorytetem. Dlatego WISE produkuje produkty na małą skalę gdzie dbamy o wszystkie surowce, aby nic nie poszło nie tak. Gotowy zmieszany produkt zostanie następnie wypełniony na opakowaniu i etykiecie, która staje się parą wodną podczas spalania. Czy to nie jest ostatecznie trwałe? Produkujemy w Värmdö na archipelagu sztokholmskim. Cały rozwój produktów odbywa się wyłącznie w naszym własnym małym laboratorium w firmie zanim umieścimy je w fabryce, a wszystkie przepisy zostały opracowane i są moją własnością mnie – pani Gunilli Brunell. Nigdy nie korzystamy z wcześniej zakupionych baz. Chcemy tylko najlepszych sekologicznych kładników, które pozyskujemy w Szwecji i Skandynawii, gdy to możliwe, ale także w sąsiednich krajach UE, Niemczech, Włoszech i Francji. Obecnie praktycznie wszystkie nasze surowce są certyfikowane ekologicznie.”
Gunilla Brunell
 Wise kosmetyki naturalne to klucz do pięknego wyglądu, który stanie się Twoim osobistym sukcesem.
Gunilla Brunell:
CEO i Product Developer
08-33 89 59 / 070-779 48 89
Email: gunilla@wisenaturkosmetik.se