Firma Together Health została stworzona, aby dawać ludzkości najzdrowsze produkty na ziemi, które pomagają coraz większej ilości osób czuć się świetnie i żyć pełnią długiego życia. To jest potencjał firmy, która tym samym pragnie przyczynić się do dobrobytu ludzi. Naturalne suplementy diety together są naturalnym odzwierciedleniem owoców Matki Ziemi.

Together Health

W coraz większym stopniu Together jako firma udziela się charytatywnie. To ma zbawienny wpływ na działanie i sposób myślenia wszystkich pracowników, którzy ciężko pracują cały dzień przez cały dzień dając z siebie jak najwięcej. To jest właśnie motto firmy „dlaczego” i to jest jej sposób myślenia.

5 wartości marki Together Health.
Nasze wartości są jak bicie serca we wszystkim co robimy. Te wartości również prowadzą nas w jaki sposób podejmujemy decyzje i jak współpracujemy z innymi. Skupiamy się na tych wartościach mających bezpośredni wpływ na rozwój naszej kultury, naszego głosu i sposobu w jaki działamy.

Together Health

1. Dbamy.
Dbamy o wielki obraz i dbamy o najdrobniejsze jego szczegóły. Dbamy o znalezienie nowych sposobów, aby produkty były możliwie najlepsze bez dodatków przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego wpływu na naszą planetę. Rozumiemy, że nasze produkty pomagały naszym klientom do tej pory, więc dzielimy się jak największą ilością informacji o tym jak możemy zachować zdrowie. Rozumiemy również, że życie nie jest sprawiedliwe i równe i zależy nam znaleźć sposób, aby zwiększyć równowagę do naszego świata.

2. Jesteśmy otwarci.
Jesteśmy otwarci i mówimy wprost. Podchodzimy do każdej komunikacji i decyzji z pełną uczciwością. Nic nie ukrywamy i wszystko robimy fair.

3. Upraszczamy.
Życie jest skomplikowane. Dokładamy wszelkich starań, aby uprościć maksymalnie uprościc informacje, którą się dzielimy o naszych produktach. Dzięki temu robimy więcej mniejszym kosztem zapewniając jednocześnie lepszą wartość, jasność i wydajność w wielu różnych dziedzinach.

4. Być beztroskim człowiekiem.
Firma, która stoi na straży zdrowia jest najważniejsza, więc staramy się z uśmiechem pomagać kiedy tylko możemy. Podchodzimy do naszych opakowań i przekazu jako elementu zabawy. Nudna osobowość branży związanej ze zdrowiem często wynika z nieodpowiedniego kierowania i jasności przekazu.

5. Bądź skromny
Nie robimy tego dla siebie. Nie zrobimy też dla sławy i fortuny. Zamiast tego, ciężko pracujemy, aby poprawić zdrowie i samopoczucie innych osób każdego dnia. Mamy tylko traktować innych tak, jak chcemy być traktowani i każdego szanujemy. Nosimy się z cichym zaufaniem.

Together Health

Anioły witaminowe.
Nie każdy może kupić nasze produkty. Powinny je kupować zwłaszcza te osoby, które najbardziej potrzebują składników odżywczych.
Tak więc nawiązaliśmy współpracę z Aniołami Witaminowymi, aby nam pomogły. Teraz, za każdym razem kiedy nasi klienci kupują pakiet witamin pomagają tym samym najbardziej potrzebującym. Jest to prosty system, który pomaga ratować życie. Ponieważ 45% wszystkich zgonów dzieci spowodowane jest niedożywieniem. Jest to główna przyczyna dla której pomagamy.

Kim są Witaminowe Anioły?
Witaminowe Anioły jest organizacją charytatywną, która ma na celu zmniejszenie śmiertelności dzieci na całym świecie poprzez pogłębianie dostępności i korzystania z podstawowych mikroelementów. Zwłaszcza witaminy A wśród zagrożonych populacji.

W 2012 roku organizacja Witaminowych Aniołów pomogła 27.000.000 dzieci z 49 krajów dostarczając im ważnych składników odżywczych, których potrzebują i będące podstawą dla dobrego zdrowia. Dowiedz się więcej na www.vitaminangels.org. Tylko 2% przychodów organizacji Witaminowych Aniołów trafia do administracji, a tylko 3% do pozyskiwania funduszy. Pozostałe 95% trafia bezpośrednio do ich niesamowitych programów. Jest to ich zdaniem najlepsza inwestycja na świecie.

To jest coś, czego nie czuliśmy mocno od dłuższego czasu. Aż w 2008 roku zespół światowej klasy ekonomistów zgromadzonych przez konsensus w Kopenhadze przeanalizował czterdzieści rozwiązań i wskazał dziesięć największych na świecie globalnych wyzwań rozwojowych. Wynik? Suplementacja witaminami niedożywionych dzieci jest najważniejszym priorytetem ratującym życie. Bez odpowiedniego jedzenia bogatego we wszystkie niezbędnie witaminy młody dziecięcy organizm nie będzie przygotowany na odparcie wszelkich wirusów czyhających tak naprawdę w powietrzu. Bez odpowiedniej dawki witaminy A żaden organizm nie może walczyć z takimi chorobami jak odra, biegunka czy też infekcje dróg oddechowych. Szacuje się, że 190 milionów dzieci poniżej piątego roku cierpi na niedobór witaminy A, która jest główną przyczyną zgonu dziecka.

Mając wystarczająco dużą pomoc Witaminowych Aniołów można zmniejszyć wskaźnik umieralności dzieci do około 24% w populacji wysokiego ryzyka po prostu zaopatrując dzieci w niezbędne witaminy A.

Wszystkie produkty Together Health są wolne od glutenu i nabiału. Wykorzystywana do produkcji soja nie zawiera kwasów Omega 3 i magnezu. Produkty Together nie mają żadnych sztucznych wypełniaczy lub spoiw. W żadnym produkcie nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków i nigdy nie będziemy ich stosować. Wszystkie produkty spożywcze oparte są o certyfikat jako wolne od GMO. Wszystkie produkty morskie pochodzą ze źródeł wolnych od GMO.

TogetherSuplementy Together Health

suplementy diety Together Health

Together Health suplementy dietyTogether Health suplementy diety

 

Dane producenta ekologicznych suplementów diety Together Health

Strona internetowa producenta: https://www.togetherhealth.co.uk/