Wizja piękna według So Bio etic. Naturalne piękno jest uśpione w każdej kobiecie. Natura jest najlepszym sprzymierzeńcem kobiety w podnoszeniu jej piękna. Tylko naturalne i organiczne kosmetyki mogą uwolnić to bogactwo piękna, łącząc harmonijną więź z esencją kobiecości. Aby stworzyć to harmonijne połączenie, SO BiO etic ® opracował wyjątkowe zabiegi, które doskonale współgrają ze skórą. Kosmetyki So Bio etic są całkowicie wolne od jakiegokolwiek składnika, który został wykazany lub rzekomo szkodliwy. Zabiegi do pielęgnacji skóry są wolne od parabenów, glikoli, silikonu, PEG, nanocząstek i filtrów chemicznych. Testy tolerancji są rygorystycznie i systematycznie przeprowadzane we wszystkich naszych formułach.

NASZA DOSKONAŁOŚĆ KOSMETYCZNA

Drogocenne organiczne składniki aktywne, pozyskiwane i selekcjonowane w najczystszej i najpotężniejszej postaci. Natura jest naładowana energią, która jest źródłem wszelkiego życia na Ziemi. Dzięki naszemu podejściu do etyki i produktów ekologicznych, składniki, których używamy, są w swojej najbardziej naturalnej postaci i obciążone czystą i potężną energią życiową. Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe koncentruje się na wychwytywaniu tej energii życiowej i jej niezwykłych korzyści poprzez studiowanie, pozyskiwanie i selekcjonowanie najlepszych naturalnych składników naszych innowacyjnych linii produktów do pielęgnacji skóry w celu podkreślenia naturalnego piękna każdej kobiety. Oto kilka przykładów:

• Nasza linia produktów do pielęgnacji skóry arganowej, która zawiera wyjątkowo wysoki poziom niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i kwasu hialuronowego, zapewniając intensywne nawilżenie i działanie przeciwstarzeniowe;
• Nasza linia oślego mleka, na którą nakładają się nawilżające oligoelementy i sole mineralne;
• Nasza linia aloesu, która jest zrobiona z czystego soku roślinnego zamiast ekstraktu w proszku, zapewniająca pełne wykorzystanie wszystkich zalet rośliny.

So Bio etic

NASZE LINIE

Ujawniając osobistą i naturalną urodę każdej kobiety, SO BiO etic ® opiera się na doskonałości kosmetycznej, aby stworzyć linie produktów do pielęgnacji skóry, które odpowiadają specyficznym potrzebom każdego rodzaju skóry.

MON LAIT D’ÂNESSE. Subtelnie piękna skóra!

Twoja skóra wymaga coraz łagodniejszych zabiegów, aby zapewnić jej ochronę przed wieloma czynnikami drażniącymi środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu trwałej sprężystości i blasku. Dlatego Departament Badań i Rozwoju SO BiO etic ® stworzył linię produktów do pielęgnacji skóry z oślego mleka zawierających wszystkie niezbędne składniki odżywcze i oligoelementy zawarte w tym cennym składniku aktywnym, znanym od czasów starożytności Egiptu posiadającego właściwości kojące.

Nacisk na etykę:

Wybraliśmy mleko osłów z gospodarstwa zlokalizowanego w pobliżu naszych laboratoriów i wspieramy procedurę certyfikacji ekologicznej hodowcy. Ptaki nigdy nie są pozbawione własnego mleka, chociaż niektóre z nich są zbierane do celów kosmetycznych.

So Bio etic

AQUA ENERGIE. Wyczerpanie tlenu dla Twojej skóry!

Z biegiem lat, wielokrotne narażenie na zanieczyszczenie, stres i zmęczenie powoduje wolniejszą odnowę komórkową w miarę jak dochodzi do codziennego procesu starzenia. Jaka jest lepsza odpowiedź niż ta linia 4 terapii wzmacniających tlen w celu ożywienia metabolizmu komórkowego?

Dział badań i rozwoju SO BiO etic ® stworzył linię 4 produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają skórze dwa źródła energii:

Tlen, zawarty w wodorostach i otrzymany przez ekstrakcję kriogeniczną *,

Nawodnienie *, poprzez wodę lodowcową, która wiąże się naturalnie ze skórą.

INNOWACYJNY SO BiO etic ® PATENT: ** krioekstrakcja jest procesem, który zapewnia, że cała moc natleniająca wodorostów jest w pełni zachowana.

Linia ta oferuje lekkie i odświeżające tekstury i wykazuje skuteczność poprzez cztery zabiegi pielęgnacyjne, które dostarczają tlenu do skóry. Ciesz się dotleniającą świeżością dzięki czystemu i wodnemu zapachowi tych produktów.

Nacisk na etykę:

SO BiO etic ® dokładnie zbiera wodę z naturalnego procesu topienia szwajcarskich lodowców, aby chronić środowisko.

So Bio etic

HYDRA ALOE VERA. Hydratacja organiczna

Nawodnienie to nie to. 1 potrzeba wszystkich rodzajów skóry … a głównym aktywnym składnikiem do głębokiego nawilżenia okazuje się być aloe vera! Dział badań i rozwoju SO BiO etic ® stworzył kompletną linię produktów do mycia twarzy i pielęgnacji skóry na bazie tego nieocenionego składnika nawilżającego *.

Ekskluzywny produkt SO BiO etic ®: większe korzyści dzięki czystemu ekologicznemu sokowi z aloesu. SO’BiO étic® wybrał czysty i nieprzetworzony sok otrzymany z tłoczonych na zimno świeżych liści aloesu. Ten czysty sok zawiera ponad 200 aktywnych składników, witaminy A, B, C, E, ponad 20 minerałów, oligoelementy i enzymy. Ponieważ każdy rodzaj skóry ma określone potrzeby nawadniania, SO BiO etic ® oferuje trzy linie produktów HYDRA Aloe Vera:

Fresh HYDRATION: dla normalnych skór

Moc soku z aloesu, rozpoznawana ze względu na właściwości nawilżające. Odświeżające nawilżenie, które jest idealne dla wszystkich rodzajów skóry.

DERMA-HYDRATION: dla wrażliwych skór

Nawilżający sok z aloesu połączony z organiczną wodą różaną i bisabololem. Łagodny i hipoalergiczny zapach.

PURE HYDRATION: dla kombinacji do tłustych skór

Moc soku z aloesu w połączeniu z oczyszczającymi organicznymi cytrusami i matującym cynkiem. Orzeźwiający i pikantny zapach.

Te produkty do pielęgnacji skóry łączą lekkie i wygodne tekstury dla Twojej największej przyjemności. Świeży i delikatny zapach jest w 100% naturalny.

Koncentracja na etyce:

Aloe vera wybrany przez SO BiO etic ® jest ekologiczny i pochodzi z sektora sprawiedliwego handlu (Fair for Life) w Meksyku. Certyfikacja Fair for Life pokazuje, że aloes dostarczany jest zgodnie z zasadami uczciwego handlu: sprawiedliwe ustalanie cen, sprawiedliwe i społecznie odpowiedzialne warunki pracy, poszanowanie środowiska naturalnego i prawa człowieka, reinwestowanie korzyści na poziomie społeczności (odwierty i moc dostawa do gospodarstw rolnych, prefinansowanie zbiorów itp.)

POUR UNE PEAU PARFAITE. Zero misji defektu!

Zmęczenie, stres, zanieczyszczenie, brak równowagi hormonalnej i zły styl życia mogą prowadzić do niedoskonałości, czerwonych plam, rozszerzonych porów, matowej cery i błyszczącej skóry. W dobie wielozadaniowości kobiety szukają doskonałej skóry przez cały czas, nawet bez makijażu!

Aby odpowiedzieć na ich nowe potrzeby, Dział Badań i Rozwoju SO BiO etic ® opracował 4-etapowe podejście do pielęgnacji skóry w celu uzyskania naturalnie doskonałej cery: CZYSTE – OCZYSZCZONE – PIĘKNE.

Święty kwiat lotosu, symbol czystości i piękna, jest w sercu naszymi formułami. Ten “ultra-ochronny” aktywny składnik zapewnia uspokajające, łagodzące, nawilżające *, zmiękczające i ochronne właściwości w walce z wolnymi rodnikami, jednocześnie oczyszczając i wyprostowując cerę. Innowacyjna formuła: patent na LPP (Lotus Peau Parfaite – lotus perfect skin). Ten opatentowany składnik aktywny oferuje synergię świętych ekstraktów lotosu, hamamelis i cynku lub jednej z jego soli. Nawilża, matuje, zacieśnia pory, wygładza naskórek i ujednolica cerę. Skóra jest wygładzona, a cera promienna, twoja skóra wygląda idealnie!

Te produkty do pielęgnacji skóry oferują zmysłowe tekstury, takie jak nasz obfity i kremowy mus, nasz płyn do kąpieli parowej, nasza surowica i nasz krem, z których wszystkie są formułowane bez użycia silikonu lub olejów mineralnych. Dzięki swojemu doświadczeniu w 100% naturalnych zapachach, Dział Badań i Rozwoju SO BiO etic ® stworzył korzystne perfumy oparte na 5 olejkach eterycznych, oferując kojący komfort, aby zrelaksować ciało i uwolnić napięcie, zapewniając jednocześnie dobre samopoczucie.

Nacisk na etykę:

Święty ekstrakt lotosu wybrany przez SO BiO etic ® pochodzi z kwiatów uprawianych metodami ekologicznymi w Laosie, niedaleko Vientiane. Są one zbierane i suszone zgodnie z tradycyjnymi metodami. Ta wioska jest odizolowana od obszarów miejskich i ta działalność pomaga utrzymać lokalne miejsca pracy, ograniczając exodus w kierunku miast.

FLEUR D’IMMORTELLE. Młodsza, wyglądająca skóra o trwałych efektach!

Po 45 latach skóra zaczyna się zmieniać i ma inne potrzeby. Odnowa komórkowa jest wolniejsza ze względu na zmiany hormonalne. Skóra staje się drobniejsza, naturalna bariera nie jest tak skuteczna wobec zewnętrznych czynników drażniących i odwodnienia. Skóra jest mniej chroniona i staje się sucha. Ten brak lipidów powoduje, że skóra traci jędrność, zmarszczki są głębsze, kontur twarzy jest mniej zdefiniowany, a tkanka traci gęstość. Jest to również wiek plam pigmentacyjnych z powodu mniej skutecznej syntezy melaniny.

Rozwiązanie SO BiO etic ® dla dojrzałej skóry to wieczna linia kosmetyków pielęgnacyjnych. Dzięki olejkowi eterycznemu i wodzie kwiatowej uzyskanej z tego kwiatu młodości, który stymuluje odnowę komórek i syntezę kolagenu, SO’BiO étic® oferuje pielęgnację skóry doskonale dostosowaną do dojrzałych skór i wykazującą działanie na wszystkie oznaki starzenia:

– ulepszone żywienie;
– zwiększona jędrność;
– przywrócona gęstość;
– zmniejszone zmarszczki;

Koncentracja na etyce:

SO BiO etic ® starannie wyselekcjonował wieczne kwiaty, które są uprawiane przez spółdzielnię zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego (zasiewy pod względem cyklów księżycowych, wykorzystanie naturalnych form rodowych itp.), Które przyczyniają się do zachowania bogactwa i wyjątkowości jakość tej rośliny, która jest endemiczna dla Morza Śródziemnego.

BEZPIECZNA PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Zdrowe włosy w zaledwie 10 szamponach!

Co sprawia, że włosy stają się gładkie, jedwabiste, lśniące i mocne? Będąc w doskonałym zdrowiu! To zaczyna się od wyboru odpowiedniego szamponu. SO BiO etic ® opracował szereg organicznych i bezsiarczanowych produktów do pielęgnacji włosów, które są korzystne dla twoich włosów i przyjazne dla środowiska.

Zmysłowa pielęgnacja włosów

Nasze szampony mają przyjemne zapachy i są pełne naturalnych składników aktywnych, które pomagają zregenerować włosy w zaledwie 10 szamponach, przywracając im naturalne piękno, pozostając delikatnym na skórze głowy. Odżywki mogą być stosowane po myciu szamponem jako maska lub jako alternatywa dla codziennych szamponów. SO BiO etic ® opracowała organiczne formuły, które zawierają kompleks żywicy roślinnej i które są wyjątkowo delikatne dla twoich włosów. Każdy szampon łączy dwie substancje czynne z określonymi korzyściami w zależności od rodzaju włosów.

Koncentracja na etyce:

Nasze formuły ulegają biodegradacji, a nasze pojemniki wykonane są z roślinnego tworzywa sztucznego **, aby chronić środowisko i skórę. Powiększanie gwarancji ekologicznych. Nasze szampony są całkowicie wolne od siarczanów, silikonów, MIT i EDTA. Odżywki są bez parabenów i silikonu.

* Bez środków powierzchniowo czynnych na bazie siarczanów

** Z wyjątkiem kapsli do butelek

So Bio etic

PRECIEUX ARGAN. Nr 1 w ekologicznej pielęgnacji twarzy *

Z biegiem czasu skóra traci zdolność do ochrony przed odwodnieniem powodując powstawanie zmarszczek i utratę jędrności na twarzy. Dobrą wiadomością jest to, że codzienna pielęgnacja skóry może chronić skórę przed skutkami starzenia się, a światowej sławy olej arganowy jest gwiazdą serialu w tym zakresie!

SO BiO etic ® stworzyła Precious Argan, linię produktów do pielęgnacji skóry, która oferuje wyjątkową synergię składników aktywnych: organicznego oleju arganowego i naturalnego kwasu hialuronowego. Ten duet aktywnych składników pomaga zwalczać oznaki starzenia. Ta linia skutecznych i przetestowanych klinicznie produktów przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry oferuje innowacyjne, delikatne i pachnące tekstury, które ujawniają wszystkie zalety oleju arganowego.

Koncentracja na etyce:
SO’BiO étic® wybrał ekologiczny olej arganowy z pierwotnego obszaru produkcji, pomiędzy Essaouira i Agadir, i współpracuje z Terre et Humanisme Maroc w celu promowania i ułatwiania ekologicznego rolnictwa. Dzięki takiemu podejściu SO BiO etic ® wykazała swoje silne długoterminowe zaangażowanie w tym sektorze. A to dlatego, że nie uważamy oleju arganowego za modny produkt, wiemy, że ma on wiele zalet, aby oferować świat kosmetyków.

BEZSULFATE MYJKI DO CIAŁA. Chroń swoją skórę!

Siarczany powodują, że skóra staje się sucha, nieprzyjemna i podrażniona. SO’BiO étic® opracowała produkty do pielęgnacji osobistej bez zawartości siarczanów, które szanują twoją skórę i pozostają bardzo skuteczne, nawet jeśli są mniej pieniste. Daje to zapewnienie delikatnej pielęgnacji skóry dzięki delikatnym składnikom. Kremowa konsystencja dla delikatniejszej i bardziej nawilżonej * skóry, która nie jest już napięta!

Mycie ciała SO BiO etic ® zapewnia ochronę hydrolipidowej warstwy skóry przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, które mogą powodować reakcję. Innowacyjne formuły, które są dostosowane do wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwej skóry!

NASZA MISJA
W SO’BiO étic® naszą misją jest przyczynianie się do kobiecego piękna podczas działania na rzecz lepszego świata. SO BiO etic ® narodziła się w 2007 roku w czasach, gdy kobiety coraz bardziej martwiły się o problemy związane z globalnym przemysłem kosmetycznym. Charles Kloboukoff – społecznie odpowiedzialny przedsiębiorca – zdał sobie sprawę, że istnieje pilna potrzeba naturalnych kosmetyków wyprodukowanych z ekologicznych składników, bezpiecznych, skutecznych i przyjemnych oraz w pełni odzwierciedlających podstawowe wartości LEA NATURE Group: humanitarne, zdrowe i przyjazne dla ziemi pozyskiwanie, innowacje, produkcja i rozwój.

• Wszystkie nasze produkty do pielęgnacji skóry posiadają certyfikat Ecocert i są zgodne z Kartą Cosmébio. Staramy się zawsze ograniczać wpływ na środowisko naturalne (opakowania nadające się do recyklingu, czyste i odnawialne źródła energii itp.)
• Pracujemy w pełnej współpracy z naszymi współpracownikami i nadajemy priorytet lokalnym produktom (mleko osłów). W stosownych przypadkach oferujemy naszym dostawcom dodatkowe wsparcie w ewolucji w kierunku ekologicznych metod produkcji (Asinerie des Varennes w Dompierre-sur-mer, Francja)
• Opracowujemy zasady etycznego zakupu surowców, które nie są łatwo dostępne w pobliżu naszych zakładów produkcyjnych. Nasze podejście koncentruje się na zapewnieniu, że nasi dostawcy przyczyniają się do poprawy warunków sanitarnych, społecznych i ekonomicznych dla lokalnych społeczności. Na przykład w Burkina Faso kupujemy nasze masło shea od Federacji Nununa, zapewniając dochody kobietom będącym członkami i przyczyniając się do poprawy ich statusu społecznego. W Brazylii otrzymujemy organiczną copaibę z plemienia Satere Mawe po przystępnej cenie, która pozwala im zachować swój autarkiczny i tradycyjny styl życia.
• Jesteśmy członkiem 1% dla Planet Club i wspieramy szereg stowarzyszeń środowiskowych (5,5 miliona euro przekazane przez Grupę od 2007 roku).

NASZE WARTOŚCI
SO BiO etic ® stara się dać każdej kobiecie środki do codziennego wzmacniania jej naturalnego piękna. Dystrybuujemy nasze organiczne i etyczne kosmetyki poprzez sprzedawców detalicznych i Internet, aby były one łatwo dostępne dla wszystkich. Nasze szerokie i zróżnicowane linie produktów są dostosowane do wszystkich rodzajów skóry i są przeznaczone do codziennego użytku w każdym wieku.

Wynalazcy

Skarby natury inspirują kreatywność SO BiO etic ®, czyniąc z naszej marki poszukiwacza nowych talentów. Nasz pionierski duch znajduje odzwierciedlenie we wszystkich aspektach rozwoju produktu: naukowe, zmysłowe i olfaktoryczne innowacje zapewniają naszym kosmetykom stale rosnącą przyjemność i wydajność.

Nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe specjalizuje się w kosmetykach organicznych od ponad 15 lat, a nasz Dział Perfumów opracowuje w 100% naturalne kompleksowe zapachy. Nasze formuły są wysoce innowacyjne, takie jak pierwszy żelowy produkt z oleju arganowego lub niespotykane “perły mleczne”, które można znaleźć w naszej linii My Donkey Milk. Nasza opatentowana metoda Perfect Skin oparta na świętym ekstrakcie z kwiatu lotosu została opatentowana. Innowacyjne właściwości olfaktyczne tej formuły są inspirowane aromaterapią i oparte na mieszaninie relaksujących olejków.

Linia kosmetyków SO’BiO étic® nakłada całą zdrowotność natury na przyjemność zmysłów. Nasze kosmetyki oferują delikatne i naturalne aromaty połączone z sensorycznymi teksturami, dzięki czemu każdy zabieg kosmetyczny jest chwilą czystej przyjemności.

SO BiO etic ® jest mocno zaangażowany w dostarczanie organicznych i etycznych produktów kosmetycznych i wykracza daleko poza zakres obowiązków w tym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, aby obietnice dotyczące kosmetyki dla kobiet obejmowały także dobro innych osób i ochronę środowiska. Nasze formuły do pielęgnacji skóry konsekwentnie przekraczają standardy Ecocert i zawierają jak najwięcej składników organicznych. Nasz klub SO’BiO zachęca kobiety do uczestniczenia w rozwoju i ulepszaniu naszych linii produktów dzięki ofertom próbnym i ciągłemu monitorowaniu reakcji na satysfakcję.

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Ujawniając kobiece piękno, jednocześnie chroniąc naszą cudowną planetę. Nasze produkty kosmetyczne są w 98% naturalne i zawierają co najmniej 10% składników organicznych. Są one zgodne z Kartą Cosmébio, które standardy przekraczają w miarę możliwości. Starannie unikamy składników, które zostały wykazane lub rzekomo szkodliwe: dlatego nasz produkt jest całkowicie wolny od siarczanów, benzofenonów, BHA, parabenów, nanocząsteczek, silikonu, metoksycynamonianu etyloheksylu, triklosanu, fenoksyetanolu, metyloizotiazolinonu (MIT). Tolerancja i wydajność produktów są rygorystycznie testowane przez nasze laboratoria.

Nasze zobowiązanie dotyczące etyki:

Nasze stosunki robocze z naszymi dostawcami składników naturalnych i ekologicznych opierają się na prawdziwych partnerstwach i uczciwych praktykach handlowych. Nasze produkty kosmetyczne są opracowywane i pakowane we Francji w celu zmniejszenia naszego śladu węglowego podczas procesów produkcyjnych i pakowania. Nasza spółka holdingowa – Léa Nature Group – jest jednym z wiodących europejskich zwolenników 1% dla Planet Club: od 2007 roku firma wniosła 1% łącznej sprzedaży swoich marek ekologicznych na finansowanie projektów ochrony środowiska.