SLIM FOOD WellU to marka suplementów diety nastawionych na obniżenie wagi ciała poprzez zdrowe odżywianie. Kto jeszcze ma problem z wagą, rozmiarem i sylwetką? Jakże wielu z nas chciałoby wyglądać nieco szczuplej. Jakże wielu z nas próbowało coś z tym zrobić, ale dotąd – bezskutecznie. Nadwaga ma wiele przyczyn, większość z nich wiąże się z trybem życia (dużo siedzenia, mało ruchu) oraz odżywianiem (niska wartość odżywcza dostępnej żywności oraz niewłaściwe nawyki żywieniowe). Nadwaga, a następnie otyłość to skumulowane efekty kilku procesów, które w krajach rozwiniętych urosły do rangi epidemii. Lekka nadwaga przeszkadza nam głównie na poziomie psychicznym – przestajemy się sobie podobać. Większa nadwaga prowadzi do otyłości, a to już poważny problem zdrowotny. Szukając rozwiązania, większość ludzi koncentruje się wyłącznie na MASIE ciała. Najczęściej to waga łazienkowa kontroluje nasze postępy w odchudzaniu. Nie ma w tym nic dziwnego, nawet język polski nazywa problem nadwagą.

Gdy przymierzając sukienkę lub garnitur coś nam nie pasuje – nie myślimy o WADZE. Zauważamy raczej, że mamy za dużo tu czy tam, oceniamy WYGLĄD, a nie WAGĘ. Dlatego też w koncepcji kształtowania sylwetki ze SLIM FOOD WellU uwagę skupiamy zarówno na wadze ciała, jak i na jego obwodach, łącząc ten obraz z ogólnym wyglądem oraz zawartością tkanki tłuszczowej. W równym stopniu koncentrujemy się na aspektach zdrowotnych. Według nas bowiem dobry wygląd oraz zdrowie i dobre samopoczucie stanowią całość.


Kiedy jednak subiektywnie oceniamy zewnętrzną atrakcyjność osoby, raczej nie myślimy: „Hmm, ciekawe, ile waży…”

Slim Food WellU

Co możesz z tym zrobić?
Rynek oferuje nam ogromny wachlarz sposobów, dzięki którym mamy być „slim”, „fit”. Mamy do dyspozycji niezliczone diety, herbatki, odchudzające pigułki i produkty grzmiące hasłem: „spalacze tłuszczu”. Skoro jest dostępnych tak wiele rozwiązań, dlaczego wokół nas tak wielu jest ludzi z nadwagą?

Większość znanych metod walki z nadwagą oraz mających pomagać w rozwiązaniu problemów z sylwetką posiada kilka istotnych wad, które powodują, iż są mało skuteczne.

Wymagają CZASU i są pracochłonne – na co nie może sobie pozwolić wielu zabieganych i wiecznie nie mających czasu ludzi.

Są TRUDNE w zastosowaniu – większość ludzi nie ma wystarczającej wiedzy, umiejętności, by wytrwać w prawidłowym komponowaniu 5 posiłków, by znaleźć wysokowartościową żywność, by w ogóle potrafić wykonać skomplikowane zalecenia związane z daną metodą / dietą / procedurą.

Są NIEBEZPIECZNE. Wiele preparatów stworzono na bazie syntetycznych substancji chemicznych. Wiele diet pozornie prowadzi do utraty wagi, jednak powoduje spustoszenie w organizmie w dłuższej perspektywie.

SLIM FOOD czyli jak chudnąć szybko, łatwo i bezpiecznie

Tworząc SLIM FOOD WellU chcieliśmy wyjść poza schematyczne rozwiązania. Zależało nam na tym, by pogodzić procesy utraty MASY i MODELOWANIA SYLWETKI oraz robić to z KORZYŚCIĄ DLA ZDROWIA.

SLIM FOOD jest skuteczny i działa szybko

Pierwsze spadki wagi zauważalne są już w ciągu pierwszych kilku dni stosowania. Zazwyczaj już cztery tygodnie kuracji doprowadzają do wyczekiwanych efektów.

W trakcie pierwszych trzech tygodni kuracji kobiety są w stanie stracić 4 do 10 kg, a mężczyźni nawet 8 do 15 kg.

Zachęcamy do mierzenia i porównywania zmieniających się wartości OBWODÓW w kluczowych miejscach ciała (w pasie, w biodrach, w udach). Już po tygodniu większość konsumentów traci 3-7cm, co jest efektem detoksykacji – organizm pozbywa się zgromadzonej wody, toksyn i złogów. SLIM FOOD korzystnie wpływa na metabolizm – wysoka zawartość błonnika usprawnia perystaltykę jelit, syci – hamując poczucie głodu, a efekty oczyszczania organizmu zauważalne są nie tylko na wskazaniach wagi, ale i w lepszym samopoczuciu, wzroście energii oraz poprawie kondycji skóry, włosów i paznokci. Chudniesz niezależnie od aktywności fizycznej. „Szybkość” działania SLIM FOOD WellU polega również na oszczędności czasu i energii – które traciłbyś w kuchni czy na zakupach.

SLIM FOOD jest łatwy w zastosowaniu
Dostajesz gotowy do spożycia, pełnowartościowy produkt, łączący w sobie działanie dietetyczne, odżywcze i prozdrowotne. Został dostosowany do Twojego trybu życia. Możesz zabrać go ze sobą do pracy, w podróż czy do kina. Jeśli uczynisz go podstawą swojego żywienia, zrobisz wielki krok w kierunku zdrowia oraz szczupłej sylwetki. Będziesz chudnąć poprzez właściwe ożywianie, bez liczenia kalorii. Oszczędzisz mnóstwo czasu, bez potrzeby wyszukiwania produktów wysokiej jakości, na zakupach i przyrządzaniu wymyślnych posiłków. Wystarczy, że wrzucisz do torby batoniki SLIM FOOD, które są produktem naturalnym, pełnowartościowym i wysoce odżywczym.

SLIM FOOD działa bezpiecznie

SLIM FOOD to produkt pozbawiony konserwantów, barwników, GMO, rafinowanego cukru. SLIM FOOD WellU zaopatruje organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze: mięśnie dostają budulec, w skutek czego spalana jest tkanka tłuszczowa, nie mięśniowa. Wszystko to bez krzty epinefryny, substancji moczopędnych czy przyśpieszaczy metabolizmu, a siłami natury według receptury przodków. Kuracja SLIM FOOD wspiera naturalne procesy organizmu, kształtuje wagę, sylwetkę i wyrabia zdrowe nawyki żywieniowe. Nie musisz się obawiać efektu jo-jo.

Slim Food

Wszystkie zaprezentowane rezultaty stosowania SLIM FOOD osiągnęliśmy podczas programu „Metamorfozy ze SLIM FOOD”, który objął grupę ponad 100 osób zmagających się z nadwagą z Polski, Czech i Słowacji.

Slim Food sylwetka

SLIM FOOD działa bezpiecznie
Zaprezentowane rezultaty są wynikiem stosowania diety SLIM FOOD połączonej z regularnym treningiem. Metamorfozy trwały 8 tygodni.

Slim Food Slim Food WellU

Czy SLIM FOOD WellU jest dla Ciebie?
SLIM FOOD to rozwiązanie dla każdego, kto ceni życie w zdrowym i pięknym ciele. Polecamy go każdemu, komu zależy chociażby na jednej z trzech rzeczy:
• atrakcyjnej sylwetce pozbawionej zbędnych kilogramów,
• przywróceniu organizmu do stanu równowagi,
• uchronieniu się przed chorobami cywilizacyjnymi.

Daje on nieocenione korzyści zarówno osobom prowadzącym siedzący tryb życia, jak i tym, które nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej. SLIM FOOD to alternatywa dla ogólnodostępnych posiłków, których daty przydatności do spożycia wydłużają się wraz z rosnącą liczbą konserwantów widniejących na opakowaniu. Dlatego też rekomendujemy go każdemu, kto ceni wysoką jakość żywności, bez sztucznych barwników, konserwantów, GMO. SLIM FOOD nie jest lekarstwem na otyłość, ale może stanowić część kuracji odchudzającej ustalonej przez specjalistę. W przypadku cukrzycy powinien zostać skonsultowany z lekarzem prowadzącym bądź diabetologiem.

Jak stosować SLIM FOOD WellU?
Osobom zadowolonym ze swojej sylwetki, nakierowanym na wysoką jakość żywienia i życia rekomendujemy stosowanie SLIM FOOD jako zdrową przekąskę między posiłkami. Możesz też zastąpić batonikami jeden lub dwa posiłki – zależy to od Twoich indywidualnych preferencji. Jeśli szukasz rozwiązania dla problemów z wagą – czytaj uważnie dalej.

Potrzebujesz:
• 6 bądź 8 batoników SLIM FOOD dziennie
• przez 6 dni w tygodniu
• w odstępie co 1-1,5 godziny

Na początek proponujemy Ci 3-tygodniową kurację. Sprawdź po tym czasie swoje efekty – jeśli Cię zadowalają, możesz nadal sięgać po SLIM FOOD, traktując go jako wygodną przekąskę i zdrowy zamiennik dla zbożowych ciastek, czekolady czy fast foodów. Jeśli natomiast chcesz kontynuować swoją przygodę z odchudzaniem – zrób sobie tygodniową przerwę w kuracji (jedz wtedy zdrowo, regularnie, 5 razy dziennie), a później znów zaprzyjaźnij się z batonikami SLIM FOOD na kolejne trzy tygodnie. Kurację możesz powtarzać tak często, jak potrzebujesz i bezpiecznie kontynuować ją do czasu osiągnięcia zamierzonych efektów.

Wybierając kurację SLIM FOOD, dzienną dawkę batoników łączysz z jednym bądź dwoma posiłkami i koktajlami owocowo-warzywnymi – wybierz właściwą drogę według poniższego schematu. Pamiętaj, żeby zacząć jeść max. 1 godz. po przebudzeniu. Ostatni posiłek (kolację lub batonik) zjedz 2-3 godziny przed snem. Jedz w równych odstępach, co 60-75 min. i nie sięgaj po kilka batoników naraz – naucz swój organizm regularności. Gdyby okazało się, że zalecana ilość batoników to dla Ciebie zbyt wiele – dziel je na pół, ale nie zaniedbuj regularności.

Bardzo ważne jest, aby każdy batonik popijać jedną szklanką wody i w ciągu dnia pić min. 2 litry czystej niegazowanej wody. Organizm jak wielbłąd – mając niedobory wody, zaczyna ją magazynować, co kończy się opuchniętymi nogami i uczuciem ciężkości. Monotonię wody możesz śmiało przełamać plasterkiem cytryny, miętą czy łyżeczką miodu.

Kolejna istotna kwestia – w trakcie diety powinieneś ograniczyć kawę i herbatę do jednej filiżanki dziennie. Jeżeli skusisz się na więcej, każdej kolejnej porcji kawy czy herbaty musi towarzyszyć również dodatkowa szklanka wody. Co do alkoholu – zrezygnuj z piwa na rzecz kieliszka czerwonego bądź białego wina, najlepiej w dniu dyspensy od SLIM FOOD. Wszystko po to, aby misterny plan odkwaszania organizmu przyniósł oczekiwane rezultaty. 7 dnia odpoczywasz od kuracji SLIM FOOD, o czym poniżej.

Jakimi posiłkami uzupełniać SLIM FOOD WellU?
Osoby, którym wykres po przeanalizowaniu wskazał spożywanie dwóch posiłków dziennie wybierają pomiędzy zestawem złożonym ze śniadania i obiadu a opcją z obiadem i kolacją. Dodatkowo sięgają po koktajl owocowo-warzywny we wskazanej ilości (1 bądź 2 koktajle dziennie).

Ci, którzy mają do dyspozycji jeden posiłek dziennie sięgają po obiad, a mężczyźni dodatkowo po koktajl. Gdyby zaproponowane kuracje okazały się niewystarczające – należy wspomóc się koktajlem owocowowarzywnym. Osoby aktywne zamiast koktajlu mogą wybrać napój białkowy (źródła podają, że osoby trenujące min. 3 razy w tygodniu powinny przyjmować dziennie od 1,2-1,5 g białka na każdy kilogram ciała. Oblicz swoje zapotrzebowanie, odejmij porcję białka, którą dostarczasz sobie w SLIM FOOD, a resztę uzupełnij napojem białkowym bądź posiłkiem bogatym w białko – piersią z kurczaka, wołowiną, białym chudym serem itp.

Za koktajl białkowy uznajemy taki, którego podstawę stanowi mleko, kefir, twaróg i inne przetwory mleczne, będące źródłem pełnowartościowego białka. Do kupnych odżywek białkowych odnosimy się z niepełnym przekonaniem. Na ich niekorzyść przemawia brak dobrych węglowodanów i tłuszczów, obecnych w mleku i jego pochodnych. Uzupełnieniem koktajlu mogą być owoce i warzywa – zawarte w nich węglowodany przyczyniają się do produkcji glikogenu, który zwiększa wytrzymałość organizmu podczas treningu i opóźnia zmęczenie.

Slim food jadłospis dla kobiet Slim food jadłospis dla mężczyzn Slim food

Siódmy dzień, to dzień wolny od SLIM FOOD
W dniu wolnym od SLIM FOOD zalecamy jadłospis zgodny z zasadami zdrowego żywienia, ale też taki, który zadziała na Twój ośrodek przyjemności. Chcielibyśmy, abyś przyswoił 5 posiłków w ciągu dnia, obfitujących w owoce i warzywa. Proporcje posiłków powinny wyglądać następująco:

Pamiętaj o regularności posiłków, nawadnianiu organizmu i skończeniu ucztowania na 3 godziny przed snem.

Ważne jest także, abyś uświadomił sobie źródła cukru, wszechobecnego cukru. Wiesz, że słoik niskosłodzonego dżemu truskawkowego ma w sobie 40% cukru, półlitrowa butelka coca-coli zawiera go aż 14 łyżeczek, a jogurt owocowy przynajmniej 5? Soki owocowe wcale nie prezentują się lepiej: zawierają porównywalną ilość cukru, co inne napoje słodzone. Dane wskazują, że 1 mieszkaniec Europy Środkowo-Wschodniej zjada aż 39 kilogramów cukru rocznie, czyli aż pół szklanki dziennie. Zrób sobie przysługę i czytaj etykiety! Jeśli koniecznie potrzebujesz „zastrzyku” cukru, przyjmij go do godz. 15:00, aby organizm zdążył spalić jego wartość do końca dnia. Wodę możesz połączyć z sokiem owocowym w proporcji 3:1. Cukier zastąp syropem z agawy, stewią czy gorzką czekoladą – będzie słodko i zdrowiej. Naucz się sięgać po sól morską. Pożegnaj złe nawyki.

Czego się spodziewać podczas kuracji SLIM FOOD?
O tym, że proces oczyszczania jest w pełni może świadczyć Twoje nienajlepsze samopoczucie. W okolicach 3 dnia kuracji może (ale nie musi) nastąpić obniżenie motywacji do diety, bóle głowy, ogólne osłabienie, uczucie zimna – to forma protestu organizmu na wprowadzone zmiany żywieniowe. I tu następuje test silnej woli. Mamy nadzieję, że wystarczającą motywacją będą dla Ciebie efekty, jakie dzięki kuracji SLIM FOOD WellU osiągnęły inne osoby. Kryzys pojawia się równie szybko, co znika, to zazwyczaj kwestia 1-3 dni. Organizm szybko przestawia się na nowy tryb funkcjonowania i odcina się od złych nawyków. Odtruty nie potrzebuje już powrotu do cukru, soli i wszystkiego tego, co doprowadziło go do miernej kondycji zdrowotnej i niechcianego wyglądu.

Jeśli zaproponowana kuracja okaże się dla Ciebie zbyt obfita – sięgaj po mniejsze porcje batoników, dziel je na pół. Ucz organizm regularności i nie omijaj batoników ani godzin „karmienia”. Częściej znaczy lepiej i zdrowiej. Możesz doświadczyć też sytuacji zupełnie odwrotnej i kuracja SLIM FOOD okaże się dla Ciebie niewystarczająca – sięgnij wówczas po koktajl owocowo-warzywny, bądź jeśli prowadzisz aktywny tryb życia – po napój białkowy, o czym pisaliśmy powyżej. Ważne, aby nie dopuszczać do uczucia głodu, podczas którego organizm zaczyna czerpać energię z mięśni i jednocześnie odkłada tkankę tłuszczową – na wypadek Twojej kolejnej głodówki.

Jak zacząć?
Skoro już wiesz jak dobrać wielkość kuracji SLIM FOOD, czym uzupełniać dietę i czego się spodziewać, podpowiadamy Ci jak zacząć. Poniżej znajdziesz grafikę, która pokaże Ci, jak poczynić pomiary i tym samym obserwować efekty. Pierwsze pomiary potraktuj jako wyzwanie, kolejne zaś jako nagrodę za wytrwałość w pracy nad sylwetką, samopoczuciem i finalnie – zdrowiem. Powodzenia!

Aby nabyć SLIM FOOD, skontaktuj się ze swoim dystrybutorem lub odwiedź www.wellu.eu

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach:
• SLIM FOOD CLASSIC to klasyczny smak i kompozycja oparta na naturalnych składnikach, której bazą jest prastara, niemodyfikowana genetycznie pszenica samopsza.
• SLIM FOOD INTENSIV to nowy, bardziej intensywny smak z lekko pikantną nutą oraz wyjątkowe działanie dzięki obecności unikalnych, starannie wyselekcjonowanych składników.

Oba rodzaje dostępne są w opakowaniach liczących 36 sztuk lub 48 sztuk batoników.

SLIM FOOD – dieta inna niż wszystkie
Stawiamy SLIM FOOD w opozycji do wielu popularnych diet, których stosowanie wiąże się z licznymi niekorzystnymi dla organizmu ludzkiego skutkami. Najczęściej obserwowane ‘efekty uboczne’ typowych diet to spowolnienie metabolizmu, pracy jelit, zaparcia czy wynikające z niedoborów witamin i minerałów osłabienie włosów, paznokci, pogorszenie się stanu skóry. Często obserwuje się również zaburzenia hormonalne, miesiączkowania (w ślad za tym rozwój osteoporozy), zakłócenia rytmu serca, obciążenie pracy nerek, wątroby, niedokrwistość. Powszechny jest ogólny spadek odporności i zmęczenie. Notuje się także groźne reperkusje o charakterze psychosomatycznym, jak zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne jedzenie).

Dieta skomponowana na bazie SLIM FOOD nie jest obciążona tak poważnymi następstwami dla zdrowia. Przebiega bez uszczerbku dla organizmu, a wśród nielicznych sytuacji powodujących dyskomfort są opisywane wcześniej bóle głowy, uczucie zimna i ogólnego osłabienia, które występują najczęściej w okolicach 3 dnia kuracji, trwają 1-3 dni i są reakcją „sprzeciwu” organizmu na wprowadzone zmiany i odtrucia go oraz ograniczenia ilości kalorii.

Skład batonów SLIM FOOD jest tak skomponowany, by codzienne odżywianie było odpowiednio zbilansowane i dostarczało wszelkich niezbędnych substancji odżywczych wysokiej jakości, mikroelementów, witamin i zdrowych tłuszczy oraz wymaganej dawki energii. SLIM FOOD jest skuteczny, a efekty kuracji są szybko widoczne, co jeszcze bardziej motywuje do pracy nad swoim ciałem i zmianą nawyków żywieniowych.

SLIM FOOD to prosty dostęp do bezpiecznej, nieprzetworzonej, wolnej od GMO, sztucznych barwników i konserwantów naturalnej żywności funkcjonalnej, która nie tylko tylko wpływa na zmiany w sylwetce, ale i na lepsze samopoczucie, poziom energii, poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci.

Hamuje wchłanianie glukozy do krwi. Ze względu na dużą zawartość cukrów złożonych regulujących wahania poziomu cukru we krwi batony SLIM FOOD redukują chęć na słodycze, dzięki czemu łatwiej jest oprzeć się pokusie i napadom tzw. wilczego apetytu.

Składniki SLIM FOOD WellU to uważnie wyselekcjonowana kompozycja wielu unikatowych substancji i ekstraktów o wyjątkowym działaniu wpływającym na skuteczność kuracji. Wersja INTENSIV zawiera m.in. Konjac extract, wyciąg z bulwy azjatyckiej rośliny, niezwykle bogatej w glucomannan. Ten naturalny, rozpuszczalny błonnik posiada bardzo wysoką zdolność do absorpcji wody i jest jednym z najbardziej higroskopijnych błonników znanych człowiekowi. Działa zarówno w żołądku, jak i jelitach, gdzie tworzy substancję w formie lepkiego żelu. Żel, wypełniając wnętrze żołądka, opóźnia jego opróżnianie, dając szybsze poczucie sytości w podwzgórzu. Glucomannan jest również ulubionym pokarmem pożytecznych bakterii jelitowych, które zmieniają go w krótko-łańcuchowe kwasy tłuszczowe, np. kwas masłowy, który według badań zmniejsza przyrost tłuszczu i pomaga w regeneracji jelita.

Co istotne, SLIM FOOD zapewnia „dodatkowe” efekty z diety, które są nie do przecenienia. Na przykład dzięki wysokiej zawartości błonnika usprawnia perystaltykę jelit, oczyszczając je z zalegających pozostałości procesów trawienia, które zgromadzone w jelitach nabierają toksycznych, chorobogennych właściwości.

SLIM FOOD zapewnia prostotę korzystania, daje łatwość bycia na diecie. Posiłek jest zawsze pod ręką, co okazuje się szczególnie istotne dla osób intensywnie pracujących, żyjących „w biegu” czy spędzających czas w podróżach. Dla nich taka „dieta bez diety” jest wybawieniem przed rozwiązaniami typu fast food czy nieregularnym trybem odżywiania się. Dieta ze SLIM FOOD przewiduje również nagrodę dla wytrwałych i nie męczy niedostępnością rozmaitości kulinarnych – 7. dzień tygodnia jest dniem dyspensy od diety, podczas którego możesz w domu czy też w restauracji delektować się swoim ulubionym posiłkiem.

Batoniki SLIM FOOD można również potraktować jako przekąskę. Będą idealnym zastępnikiem niezdrowych ciastek, wafelków, chipsów wypełnionych cukrem, utwardzonym tłuszczem palmowym, glutenem, konserwantami.

Strona internetowa producenta: wellu.eu