Organiczne suplementy diety to ważny element naszej codziennej diety. Rainforest Foods jest firmą stworzoną w jednym celu: aby przynieść najlepszej jakości naturalną żywność. Produkowana jest ona w postaci suplementów diety z jednego podstawowego powodu: stosunkowo niewiele osób mieszka w pobliżu lasów deszczowych w górach lub na wyspach gdzie rośnie wiele pożywienia. Bardzo wielu ludzi żyje nowocześnie, gdzie zbilansowane posiłki w regularnych odstępach czasu nie zawsze są możliwe. Wszyscy poszukujemy na ziemi żywności o niezwykle wysokiej wartości odżywczej. Jest ona perfekcyjnie przygotowana przez Rainforest Foods w postaci łatwo przyjmowanych kapsułek, tabletek i proszku. Organiczne suplementy diety jako pożywienie pomagają zrównoważyć i wspierać nowoczesne diety. W Rainforest Foods wierzymy, że informacja posiada moc, dlatego ta strona jest bogatym źródłem informacji dla każdego, kto chce wiedzieć o tym, jak nasze produkty mogą im służyć, aby zwiększyć swoje zdrowie.

Rainforest Foods

Spożywanie suplementów diety Rainforest Foods jest swoistym uzupełnianiem niezbędnych składników w łańcuchu pokarmowym. Ze względu na charakter niektórych zbiorów i lokalizacji wiele roślin narażonych jest na unicestwienie. Z tego też powodu firma Rainforest Foods wykorzystuje najbardziej odpowiedzialnych dostawców. Rainforest Foods jako instytucja pomaga również zebrać fundusze na realizację projektów społecznych i środowiskowych w różnych regionach lasów deszczowych i na świecie.

Dlaczego organiczna żywność?
W Rainforest Foods uważamy, że pożywienie organiczne jest najlepsze dla kilku powodów. Istnieją coraz większe dowody i świadectwa zdrowotne na to, że żywność ekologiczna wpływa korzystnie na ludzki organizm. Poprzez zwiększenie udziału diety, która produkowana jest ekologicznie, możemy zmniejszyć ilość toksycznych substancji chemicznych, organizmów genetycznie zmodyfikowanych, dodatków i barwników, które zjadamy. To zmniejsza nacisk na nasze główne narządy, które będą musiały pracować mniej, aby wyodrębnić toksyny z naszych systemów. Żywność ekologiczna ma podwyższoną zawartość dobroczynnych witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy, dzięki czemu możemy uzyskać więcej energii, więcej pożywienia i uzyskać większe korzyści zdrowotne poprzez ich spożywanie. Super-żywność jest z natury, niezwykle bogata w witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze. Naukowcy już od kliku lat studiują i obserwują wpływ żywności ekologicznej na delikatny organizm ludzki. Badania trwają i będą kontynuowane. Do tej pory badania wykazały, że przechodząc na żywność organiczną można zmniejszyć częstość występowania typowych chorób takich jak rak, choroby niedokrwiennej serca, alergie i nadaktywność dzieci. Rolnictwo ekologiczne jest uważane za lepsze dla środowiska niż produkcja konwencjonalnej żywności. Organiczne suplementy diety są produkowane w ten sposób, aby zredukować emisję gazów cieplarnianych, która poprawia jakość powietrza i wody, zmniejsza ilości odpadów i erozję gleby. Zwiększa różnorodność gatunków roślin i zwierząt.

Rainforest Foods

Wszystkie produkty Rainforest Foods posiadają certyfikat ekologiczny Soil Association. Jego standardy są jednymi z najbardziej rygorystycznych na świecie, przekraczając te przedstawione przez oba rządy Wielkiej Brytanii i UE. Obejmują one wszystkie aspekty podróży żywności: jak jest uprawiana, zbierana, przetwarzana, pakowana, transportowana i sprzedawana. Certyfikacja produktów jest konieczna, aby mieć pewność, że Twoja dieta zawiera całkowicie 100% dodatków organicznych.

Strona internetowa producenta:
https://rainforestfoods.com/

Rainforest Foods
Rainforest Foods