OkiOki Sleep Factory to producent produktów do pielęgnacji skóry twarzy z kwasem hialuronowym, które zostały stworzone w oparciu o światowy patent YOUTH™ jakim jest innowacyjne wtłoczenie w materiał naturalnego, roślinnego kwasu hialuronowego zapewniającego skórze intensywną dawkę nawilżenia. Technologia ta opiera się na tym, że kwas hialuronowy, który zamknięty jest w kapsułkach wtłoczonych w materiał stopniowo jest uwalniany pod wpływem ciepła naszego ciała podczas naszego snu lub gdy się relaksujemy.

OkiOki

Idea, która powstała z międzynarodowej współpracy zaawansowanych technologicznie firm z Francji, Japonii i Nowej Zelandii, łączy maksymalne wzbogacenie dobroczynnego działania snu i dodanie do niego intensywnej pielęgnacji skóry w stanie głębokiego relaksu i regeneracji organizmu.

Proneem® to pierwszy na świecie zielony środek owadobójczy w Europie. Produkt ProNeem jest przedstawiany jako „mleko”, którego producenci impregnują tekstylia łóżkowe (kołdry, poduszki …). Ten ekstrakt z neem – drzewo pochodzące z Indii – działa jako naturalny środek odstraszający i biobójczy, na który działa ProNeem, wykorzystując mikrokapsułkowanie do penetracji włókien. Jest to technologia skierowana do osób uczulonych na roztocza. Jest ona swoistą alternatywą dla toksycznych produktów stosowanych w naszych sypialniach, która jest hipoalergiczna i bez ryzyka dla zdrowia ludzkiego. W tejże technologii zastosowano wyciąg z drzewa neem.

Drzewo Neem, znane również jako „Azadirachta indica”, jest drzewem pochodzącym z Indii. W sanskrycie neem jest aristą, co oznacza coś doskonałego, niezniszczalnego i kompletnego. Nie tylko liście, ale nasiona, korzenie i kora drzewa zawierają również ważne związki, które mają wiele właściwości leczniczych i upiększających. Neem jest najbardziej znane ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych. Ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające neem chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zanieczyszczeniem i innymi czynnikami środowiskowymi. Witaminy i kwasy tłuszczowe w neem poprawiają i utrzymują elastyczność skóry, redukują zmarszczki i drobne linie. To sprawia, że Ty i Twoja skóra wyglądacie młodzieńczo. Neem jest również korzystne w walce z infekcją grzybiczą. Jego właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne powstrzymują szkodliwe bakterie i grzyby. W ten sposób chroni skórę i chroni przed chorobami związanymi ze skórą. Neem jest także niezwykle skuteczne i służy do zwalczania zagrożeń związanych z komarami.

Produkty okioki wykorzystują delikatną i miękką nowozelandzką wełnę kaszmirową, nasyconą kwasem hialuronowym miększą i lżejszą niż owcza wełna i mają wyższą jakość, która przekształca się w pluszowe, luksusowe tkaniny o jedwabistym odczuciu, również pięknie się układa nadając elegancki wygląd.

Strona internetowa producenta:
https://okiokisleepfactory.co.nz/

OkiOki