Witaj w Natur Planet, w świecie zdrowia i piękna.
Jeszcze kilka lat temu masło shea, olej moringa, czy olej marchewkowy wcale nie były tak popularne, a dziś niektórym trudno sobie wyobrazić zabiegi pielęgnacyjne bez tych składników. Podobnie było ze zdrową żywnością i suplementacją diety, które dziś zyskują coraz większe grono zwolenników.

Natur Planet

O klientów i nasze produkty dbamy z aptekarską precyzją
Dobrze pamiętamy ten czas. Jako farmaceuci zawsze interesowaliśmy się wpływem naturalnych i ekologicznych produktów na zdrowie i urodę. W tym kierunku chcieliśmy rozwijać asortyment aptek, w których pracowaliśmy, chociaż wówczas nie było to łatwe. Takich produktów po prostu nie było w hurtowaniach farmaceutycznych. Kiedy więc pojawiła się możliwość, aby sprowadzić do Polski egzotyczny i mało znany w tamtym okresie olej arganowy, wiedzieliśmy, że warto spróbować. Potem było masło shea, olej marchewkowy i – uwielbiane przez Panie – serum z kwasem hialuronowym. Wszystkie te produkty od razu znalazły swoich stałych zwolenników wśród naszych pacjentów. Od tamtego czasu minęło pięć lat, a my wciąż korzystamy z usług tych samych dostawców naturalnych surowców, gwarantując w ten sposób naszym odbiorcom niezmiennie najwyższą jakość. Kilka lat temu, jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku, zajęliśmy się tłoczeniem oleju kokosowego. Nawet producent, od którego zakupiliśmy maszyny do tłoczenia, nie bardzo wierzył w sukces naszego przedsięwzięcia. Po wielu próbach w końcu doczekaliśmy się pierwszych kropli pachnącego i świeżego oleju.

Z pasji do natury
Dziś wysokiej jakości olej kokosowy produkowany przez NaturPlanet spotkać można w wielu domach. Z dumą i radością przyjmujemy bardzo dobre opinie od konsumentów naszych produktów na temat olejów zimno tłoczonych NaturPlanet. Wyróżniło je również grono specjalistów, przyznając nam w 2017 roku certyfikację Top Produkt Doceń Polskie. Tak właśnie powstała i rozwija się nasza marka. Do dziś pamiętamy pierwsze zamówienia, które kompletowaliśmy wieczorami, wiążąc kokardki na każdej butelce. W naszej bazie klientów numer 001 ma pani Lidia, która podobnie jak wielu zamawiających, jest z nami od samego początku. Przez ten czas zdążyliśmy się już zaprzyjaźnić. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że produkcja naturalnych surowców w NaturPlanet bardzo się zmieniła. Samodzielnie importujemy surowce do naszych produktów, tłoczymy najwyższej jakości oleje, oferujemy naturalne witaminy (m.in. K2 MK7), starannie wyselekcjonowane produkty spożywcze oraz sprawdzone i bezpieczne kosmetyki.

Rozwijamy markę Natur Planet, ale są rzeczy, których zmieniać nie chcemy
Wyróżnia nas to, że mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie produktów, które oferujemy, a klienci NaturPlanet cenią nas również za to, że chętnie doradzamy i dzielimy się farmaceutyczną wiedzą. Stale wprowadzamy nowości, dbając o to, aby każdy produkt stworzony był z najwyższej jakości surowców. Starannie opracowujemy skład każdego nowego produktu. To wszystko jest dla nas bardzo ważne. Natur Planet to dziś grono zaangażowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają, aby nasze produkty były najwyższej jakości, a wszyscy klienci byli zadowoleni. Nasza marka obecna jest dziś w renomowanych drogeriach, a także w aptekach, salonach kosmetycznych i sprawdzonych sklepach zielarskich oraz sklepach ze zdrową żywnością. Wspieramy polskich przedsiębiorców, oferując im naturalne produkty najwyższej jakości i ze sprawdzonych źródeł. Jakość NaturPlanet doceniają również inne marki, dla których wykonujemy produkcję kontraktową, nie tylko w zakresie konfekcjonowania oraz etykietowania, ale również produkcji suplementów diety, olejów zimno tłoczonych i kosmetyków.Stale rozwijamy markę NaturPlanet, ale są wartości, które dla nas pozostaną niezmienne:
– najwyższa jakość naszych produktów oparta o fachową wiedzę
– sprawdzone źródła dostaw
– profesjonalne i życzliwe podejście do klientów

Natura to nasza pasja mgr farm MARCELINA PACULA-STAŚ, mgr farm MICHAŁ STAŚ.

Natur Planet

Dane producenta:
INFO-FARM Michał Staś w spadku,
ul. Martyniaków 15,
43-603 Jaworzno

Strona internetowa: https://naturplanet.pl/