Hipoalergiczne kosmetyki dla niemowląt i dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Naturalne składniki zapewniają naturalną ochronę i pielęgnację bez naruszania fizjologicznej warstwy hydrolipidowej skóry. Kosmetyki Natessance Bebe są wyjątkowo łagodne, hipoalergiczne i zaspokajające potrzeby wrażliwej skóry dziecka. To najbardziej naturalna ochrona po brzuszku mamy. Starannie dobierane naturalne składniki aktywne sprawiają, że pielęgnacja jest łagodna, chroni wrażliwy naskórek najmłodszych i właściwie go pielęgnuje. Wszystkie kosmetyki zawierają roślinne wyciągi w minimum 95% pochodzenia biologicznego. Produkty nie zawierają syntetycznych aromatów ani barwników. Nie są testowane na zwierzętach.

Natessance Bebe Bio
Hipoalergiczne i zarazem ekologiczne i naturalne kosmetyki dla niemowląt i dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Naturalne składniki zapewniają naturalną ochronę i pielęgnację bez naruszania fizjologicznej warstwy hydrolipidowej skóry. Kosmetyki Natessance Bebe są wyjątkowo łagodne, hipoalergiczne i zaspokajające potrzeby wrażliwej skóry dziecka. To najbardziej naturalna ochrona po brzuszku mamy.

Starannie dobierane naturalne składniki aktywne sprawiają, że pielęgnacja jest łagodna, chroni wrażliwy naskórek najmłodszych i właściwie go pielęgnuje. Wszystkie kosmetyki zawierają roślinne wyciągi w minimum 95% pochodzenia biologicznego. Produkty nie zawierają syntetycznych aromatów ani barwników. Nie są testowane na zwierzętach.

Każdy z produktów Natessance Bebe posiada certyfikat Ecocert, potwierdzający najwyższą jakość kosmetyku i składników oraz zgodność z wymaganiami odnośnie zawartości ilościowej składników naturalnych i biologicznych, a także postawę etyczną w odniesieniu do ochrony środowiska.

Natessance Bebe Bio jest członkiem stowarzyszenia zrzeszającego francuskich producentów kosmetyków biologicznych – Cosmebio.

Hipoalergiczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt Natessance nie zawierają podrażniających substancji pieniących jak laurylosiarczanu amoniaku, laurylosiarczanu sodu. Nie zawierają parabenów, silikonu, pochodnych ropy naftowej. Zostały przetestowane pod kontrolą dermatologiczną

Jedną z zasad jest, aby kosmetyki nie zawierały nie tylko składników alergizujących, ale również składników bezpiecznych dla skóry ale będących niebezpiecznymi dla środowiska naturalnego.

Filozofia marki Natessance:
Słowa, które oddają w skrócie filozofię firmy a także pracę i cele to: “Zaangażowanie dla Natury”. Wszystko, co tworzymy dla naszych użytkowników ma na względzie dobro przyrody i tym samym i Ty też uczestniczysz w wyjątkowym przedsięwzięciu będącym alternatywą dla konwencjonalnego stylu życia i działania.

Dlatego też nasze produkty są tak wyjątkowe. Bogactwo zapachów i cennych właściwości ofiarowanych przez naturę w połączeniu z zaawansowaniem technologicznym pozwalającym w jak największym stopniu na korzystanie z tego dobrodziejstwa.

Nasza pasja i zaangażowanie odtąd docierać będzie do Ciebie, aby dać Ci poczucie komfortu zarówno w sferze ciała, jak i ducha. Będziesz współuczestniczyć poprzez nas, we wspaniałym projekcie: Naturze dasz szansę i ludziom pracującym za uczciwe wynagrodzenie a swojej skórze dasz szansę na lepsze traktowanie.

Firma Natessance korzysta ze składników roślinnych pochodzących z całego świata i wielokrotnie testowanych pod względem czystości i jakości. Mamy wiedzę, w jaki sposób pozyskiwać najbardziej pożądane substancje aktywne z roślin i wiedzę swoją ciągle rozwijamy, aby uzyskać i dać Ci najbardziej kompletne i najskuteczniej działające kosmetyki.

Już teraz Twoje piękno zyskiwać będzie należny szacunek i traktowanie każdego dnia. Tworząc produkty powstałe w kooperacji naturalnych składników i ludzkiej wiedzy z zakresu m.in. kosmetyki i kosmetologii, mamy na uwadze Twoje potrzeby i wymagania i wiemy, że poprzeczka jest wysoko ustawiona.

Wszystko, z czego korzystamy, jest darem Natury. Doceniamy to i wyrazem naszej wdzięczności oraz szacunku dla Natury jest sposób naszej pracy w rytmie recyklingu, hybrydowych silników i mając na uwadze naturalne cykle przyrody. Mamy własne laboratoria, które nie ustają w poszukiwaniach coraz to skuteczniejszych składników naturalnych oraz ich coraz efektywniejszego wykorzystania.

Od składników pozyskiwanych z upraw biologicznych – do biokosmetyków Natessance.

Natessance przekazuje Ci hipoalrgiczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt w trosce o zdrowie Twoich najbliższych i w hołdzie naturze.

Dane producenta kosmetyków ekologicznych Natessance Bebe Bio

https://natessance.com