MyVita ® to firma rodzinna powstała w 2010 roku. W swojej ofercie mamy ponad 160 unikalnych produktów żywności funkcjonalnej, suplementów diety oraz kosmetyków naturalnych. Wciąż poszukujemy nowych składników, czerpiąc inspiracje z tradycji wielu kultur, zdrowego stylu życia i sposobu odżywiania na wszystkich kontynentach. Dążymy do jak najlepszej jakości, dobierając odpowiednie składniki naszych produktów, jednocześnie ulepszając procesy produkcji, przetwarzania oraz konfekcjonowania.

MyVita

MyVita to firma powstała z fascynacji naturalną medycyną i kulturą zdrowego trybu życia. Ciągle poszukuje nowych produktów i składników na wszystkich kontynentach czerpiąc inspiracje z tradycyjnej medycyny wielu kultur.

MyVita suplementy

Way to vitality
Motto naszej marki „Way to vitality” jest adresowane do wszystkich, dla których priorytetem jest zdrowy i naturalny styl życia. Składniki produktów dostępnych w naszej ofercie opracowane są tak, aby dostarczać odpowiednie składniki w idealnie zbilansowanych proporcjach.

Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów
Tworzymy nasze produkty wyłącznie z najlepszych surowców od sprawdzonych dostawców, których jakość i bezpieczeństwo są stale monitorowane.

Doskonałość to cel, do którego dążymy każdego dnia. W naszej ofercie znajdują się surowce, które przed wprowadzeniem na rynek szczegółowo analizujemy i każdorazowo poddajemy ocenie jakościowej. Wybieramy te, które w naszej ocenie wykazują doskonałe cechy i posiadają wysoki potencjał. Do takich surowców należą m.in. witaminy tworzone w opatentowanej formule (np. witamina K2 VitaMK7®) lub skoncentrowane surowce roślinne, również te pochodzące z ekologicznych upraw, co gwarantuje, że na żadnym etapie produkcji nie zostały użyte chemiczne nawozy i sztuczne środki ochrony roślin (Certyfikat ekologiczny PL-EKO-07-14907).

Dbamy o to, aby każdy produkt spełniał wszystkie rygorystyczne normy (oparte m.in. na regulacjach prawnych Unii Europejskiej), również te związane z bezpieczeństwem spożycia – w tym celu współpracujemy z certyfikowanymi laboratoriami badawczymi, które specjalizują się w analizie jakościowej, akredytowanymi przez Polskie Centrum Akredytacji; są to m.in. J.S. Hamilton Poland S.A. oraz SGS Polska Sp. z o.o.

MyVita

Jesteśmy pod stałym nadzorem Państwowego Inspektoratu Sanitarnego z siedzibą główną w Warszawie, a każdy proces w naszej firmie jest zgodny z systemem HACCP. Prowadzimy szczegółową dokumentację każdego surowca i gotowego wyrobu. Wszystkie nasze suplementy znajdują się w Ogólnopolskiej Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia (baza BLOZ).

Nieustannie poszukujemy możliwości rozwoju i doskonalenia produktu, dlatego w naszej ofercie stale pojawiają się nowe produkty na przykład seria MyVita® Silver Pure niezawierająca sztucznych dodatków i wypełniaczy. Doskonała jakość to nasza misja i jednocześnie cel na najbliższe lata.

MyVita

DOSKONAŁA JAKOŚĆ
PL-EKO-07-14907
CERTYFIKAT EKOLOGICZNY
Materiał tylko do użytku wewnętrznego

Proness – Producent i dystrybutor naturalnej żywności i suplementów diety
ul. Nowodworska 17
59-220 Legnica
https://www.myvita.pl/