Współzałożyciel Les Nachman zawdzięcza swoje życie witaminie C. Dzięki swojej wizji, intuicji i determinacji po osobistym kryzysie zdrowotnym firma Livon Labs jako pierwsza wprowadziła na rynek suplementy diety na bazie Liposome Entrance Technology (LET). Było to swoiste doświadczenie niedaleko śmierci jak to sam ujął. Laboratorium Livon Labs zostało utworzone w wyniku desperackiej osobistej potrzeby. W 2002 roku Les Nachman został zdiagnozowany z powodu niewydolności serca i został wezwany przez konwencjonalnych kardiologów, aby wszystko załatwić, ponieważ bez przeszczepu serca (możliwość zdystansowania) umrze. Z niezaprzeczalnym przekonaniem, że była gdzieś na świecie odpowiedź na jego niewydolność zdrowotną zaczął uporczywe poszukiwanie sposobu na uzdrowienie jego serca. Poszukiwanie doprowadziło go do dwóch niezwykłych lekarzy w Kalifornii. Jeden, znany na całym świecie programista wirusologiczny i epidemiolog, a drugi – kardiolog, który przez długi czas eksperymentował z alternatywnymi sposobami leczenia chorych serc. Obaj lekarze byli przekonani, że jego uszkodzone serce może zostać naprawione lub co najmniej postęp choroby może zostać spowolniony lub zatrzymany.

Livon Labs

Dlaczego altrient jest unikalny?

JAKOŚĆ – CZYSTOŚĆ – ABSORPCJA

Altrient to pierwsze na świecie i wiodące suplementy liposomalne dla zdrowia i urody, wykorzystujące rewolucyjny nowy system dostarczania żelu, aby zmaksymalizować wchłanianie witamin, składników odżywczych i związków bioaktywnych. Na każdy produkt poświęcono co najmniej 2 lata na badania i rozwój przestrzegając najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w branży. Opatentowany proces Altrient Livon Labs wykorzystuje tylko najlepsze składniki do produkcji, jak sądzimy najbardziej czystych i doskonałych suplementów liposomalnych na świecie.

Najnowocześniejsza technologia liposomalnej enkapsulacji Altrient (LET) osłania składniki odżywcze przed kwasem żołądkowym, zapewniając bezpieczną drogę do jelita cienkiego gdzie są wchłaniane do krwiobiegu. Dzięki ich precyzyjnemu składowi liposomy Altrient są w stanie pokonać bariery absorpcji komórkowej, dostarczając składniki odżywcze bezpośrednio do komórek, gdzie są najbardziej potrzebne. LET jest z powodzeniem stosowany od wielu lat w przemyśle farmaceutycznym jako środek dostarczania leków lub innych środków terapeutycznych do określonych tkanek, a Altrient jako pierwszy wykorzystuje tę rewolucyjną metodę w suplementach zdrowotnych.

Livon Labs Absorpcja

Rola witaminy C w odzyskaniu zdrowia
Jego nowy rodzaj terapii obejmował wiele niezwykłych substancji, zmiany w diecie, ćwiczenia itp. Wszystko to doprowadziło go do życia i rozpoczęło jego powrót do zdrowia (proces, który trwa do dziś), ale najbardziej znaczącym wkładem było wprowadzenie masywnych dawek witaminy C poprzez wstrzyknięcie dożylne. Początkowo zlekceważył przez sugestię, że coś tak podstawowego jak witamina w soku pomarańczowym może pomóc w jego sercu. Nie minęło jednak długo, zanim zaczął widzieć niemal cudowne efekty. Podanie dożylne witaminy C trzy razy w tygodniu dało mu życie, ale nie bez trudności. To było czasochłonne, niewygodne, kosztowne i 8-godzinna jazda z domu. Musiał być lepszy sposób podawania witaminy C.

Duża dawka była pewnym kluczem, ale nie był przekonany, że infuzja dożylna była jedynym sposobem na zaadoptowanie się do jego systemu. Próbował doustnej suplementacji, ale poważny ból żołądkowy sprawił, że stało się to niemożliwe. Wtedy wiedział, że musi wykorzystać jego 35-letnie doświadczenie w przemyśle suplementów diety i poszukać sposobu na uzyskanie wszystkich wyników tak by stworzyć doustny suplement.

Znalezienie lepszej metody dostarczania witaminy C do komórek organizmu.
Ostatecznie kardiolog wprowadził go do koncepcji “liposomowej technologii kapsułkowania” (LET). Chociaż technologia była stosowana przez naukowców i przemysł farmaceutyczny od lat 70-tych XX wieku to nie była ona stosowana w suplementach diety. Les szybko dowiedział się, dlaczego: kapsułkowanie witaminy C było znacznie łatwiejsze niż powiedziano. Każda substancja wymaga unikalnej kombinacji fosfolipidów i innych składników, aby prawidłowo ją zamknąć.

Po prawie dwóch latach prób i błędów pracujących z naukowcami, doktorami i producentami opracowaliśmy w końcu produkt, który był (i nadal jest) znacznie lepszy niż nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że poprzez osobiste doświadczenia, wyniki kliniczne i entuzjastyczne recenzje Lypo-Spheric ™ Witamina C jest najbardziej dostępną biologicznie, najbardziej skuteczną doustną witaminą C dostępna w dowolnym miejscu.

 

Livon Labs

Jakie są Liposomy?
Liposomy są dwuwarstwowe wypełnione płynenymi pęcherzykami wykonanymi z fosfolipidów. Ponad 50 lat temu naukowcy odkryli, że te sfery mogą być wypełnione substancjami odżywczymi i wykorzystywane do ochrony i dostarczania tych czynników do organizmu, a nawet do konkretnych komórek organizmu.

Dwuwarstwowa struktura liposomów jest niemal identyczna z dwuwarstwową strukturą błon komórkowych, które otaczają każdą z komórek w ludzkim ciele. Dzieje się to z powodu unikalnej kompozycji fosfolipidów. Fosforan (źródło fosforu w fosfolipidzie) głowa fosfolipidów jest hydrofilowa – kocha wodę, podczas gdy ogony kwasów tłuszczowych (lipidy) są hydrofobowe – nienawidzą wody.

Kiedy fosfolipidy znajdują się w roztworze wodnym, hydrofobowe ogony szybko przemieszczają się w oddaleniu od cieczy, podobnie jak olej oddziela się od octu. Kiedy wszystkie ogony zwrócą się do środka, a wszystkie głowy zwracają się ku cieczy, tworzą dwuwarstwową membranę.

Fosfolipid
Reprezentacja cząsteczki fosfolipidowej wykazującej głowę fosforanową (niebieski) i ogony kwasów tłuszczowych (żółty).

Liposom Livon Labs
Ten schemat wycięcia liposomu pokazuje, jak ogony fosfolipidów odwracają się do wewnątrz tworząc membranę dwuwarstwową i otaczają składnik odżywczy. Chociaż badania nie wykazały wyraźnie, w jaki sposób składniki odżywcze w liposomach są rzeczywiście uwalniane, istnieje kilka teorii. Jedna teoria sugeruje, że fosfolipidy są przetwarzane w wątrobie jako tłuszcze i że ten proces uwalnia składnik odżywczy. Inna teoria proponuje, aby komórki na całym ciele głodne materiałów fosfolipidowych naprawiających błony komórkowe i inne struktury komórkowe, “ukradły” te materiały z liposomu, pozwalając na ich wyciekanie zawartości. Prawdopodobnie oba procesy występują. W każdym razie wartość terapeutyczna i znacznie zwiększona dostawa leków i składników odżywczych liposomu zostały naukowo potwierdzone niezliczone razy. Obecnie liposomy są najbardziej biologicznie dostępnymi doustnymi drogami dostarczania składników odżywczych.

 

Dane producenta Livon Labs:

LivOn Laboratories
2654 Horizon Ridge Pkwy
Ste B5-108
Henderson, Nevada 89052
United States

Call Toll Free (866) 790-2107, (702) 936-5910

Strona internetowa producenta: https://www.livonlabs.com/europe.html