HyggeColour jest średniej wielkości rodzinną firmą produkującą odzież znajdującą się w Łodzi. Jako firma stawiamy uczciwe warunki pracy i płace dla naszego zespołu. Jesteśmy dumni z tego, że mamy bezpieczne środowisko pracy płacąc naszemu personelowi powyżej minimalnego wynagrodzenia i zapewniając rozsądne godziny pracy. Jako producent odzieży na zamówienie, promujemy politykę zerowego marnotrawstwa i zrównoważone praktyki produkcji odzieży.

HyggeColour

Dziś jesteśmy najwyżej ocenianymi producentami odzieży marki prywatnej z możliwością przekształcenia koncepcji niestandardowej odzieży w rzeczywistość. Jesteśmy fabryką odzieży z pełnym zakresem usług w Polsce. Zazwyczaj zaczynamy wprowadzać nasz pomysł w życie, gdy projekt koncepcyjny jest gotowy. HyggeColor jest producentem odzieży dla dzieci, który doskonale rozumie technikę projektowania, sylwetkę, kod koloru, dopasowanie i opadanie / przepływ stroju na ciele, skład tkaniny i jej znaczenie dla twojego projektu, różne efekty prania, techniki drukowania i wyjątkową rękę – prace niezbędne do efektywnej pracy nad niestandardowym projektem. Czy to proces projektowania, tworzenie wzorów, stopniowanie, pozyskiwanie tkanin i wykończeń, niestandardowe opracowywanie etykiet i znaczników, pobieranie próbek, haftowanie (komputerowe i ręczne), drukowanie.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie każdej wielkości, każdego rodzaju wymagań dotyczących produkcji odzieży naszych klientów. Nasze zdolności produkcyjne są bardzo szerokie i wszechstronne. Niezależnie od tego czy jest to produkcja odzieży damskiej czy produkcja odzieży dziecięcej, HygeColour posiada doskonałą wiedzę, aby zaskoczyć naszych klientów wyjątkowym wykonaniem, a także najbardziej przystępną ceną!

Nasza wizja
Być czymś więcej niż tylko fabryką odzieży. Naszym celem jest stać się kompleksowym dostawcą rozwiązań dla naszych krajowych i zagranicznych klientów i stać się najbardziej podziwianą firmą produkującą odzież marek własnych pod względem międzynarodowych standardów jakości, obsługi klienta i jakości wykonania.

Nasza misja
Uwielbiamy produkcję odzieży i lubimy pracować z niekończącym się kodem kolorów, fascynującym światem tkanin, hipnotyzującym wzorem nadruków, oszałamiającymi stylami i dotrzymując terminów. HyggeColour ma na celu uproszczenie wymagań dotyczących produkcji odzieży dla naszych klientów dzięki dużemu wyczuciu szczegółów projektowych, czasu realizacji i oczekiwań dotyczących jakości.

HyggeColour odzież dla dzieci

Nasze wartości
Zadowolenie i zadowolenie klienta
Najwyższa jakość wykonania
Troska o środowisko i pracownika
Dążenie do doskonałości
Uczciwość i przyjazność dla wszystkich
Bezpieczne miejsce pracy i zdrowe nawyki pracy

Jakość i wykonanie
Jakość jest jedną z najważniejszych rzeczy, która nas wyróżnia. Dajemy gwarancje HyggeColour na materiały, które kupujemy dla Ciebie oraz na ogólną jakość wykonania odzieży, którą dla Ciebie produkujemy. Nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie jakości!

Nasze gwarancje
HyggeColour to nie tylko kolejny producent odzieży. Nasza wyjątkowa praktyka biznesowa odróżnia nas od tłumu. Nauczysz się i zrozumiesz różnicę, gdy zaczniesz z nami współpracować. HyggeColour daje gwarancję na odzież przez firmę wyprodukowaną, a to definiuje przecież całe relacje biznesowe.

Przejrzystość komunikacji
Cokolwiek, czego nie możemy dostarczyć, lepiej powiedzieć NIE niż przepraszać na późniejszym etapie. Zachowujemy przejrzystość na wszystkich poziomach. Utrzymujemy stałą komunikację z Tobą i po Twojej akceptacji / zgodzie idziemy dalej.

Poufność projektowania
Jesteśmy producentem odzieży marki własnej oraz na zamówienie. Nie reprodukujemy projektów jednego klienta dla drugiego. Zatem Twoje szczegóły dotyczące projektu pozostają zawsze w ścisłej tajemnicy!

Nasz zakład produkcyjny jest strategicznie zlokalizowany w centrum Polski w regionie, który jest swoistym zagłębiem produkcji odzieży wszelkiego rodzaju dzięki czemu mamy wsparcie w postaci usług tanich rzemieślników, wykwalifikowanej siły roboczej i szerokiej gamy surowców. Reasumując HyggeColour to producent odzieży na zamówienie, oferujący pełną gamę usług produkcji odzieży z Polski na cały świat.

Dbając o zrównoważony rozwój, zapewniamy doskonały dostęp do wszelkiego rodzaju ekologicznych tkanin i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy tajną nazwą wielu etykiet odzieżowych i pracujemy dla nich jako producent zrównoważonej odzieży. Pomimo zdolności produkcyjnych do realizowania dużych zamówień masowych, jesteśmy przyjaźni dla małych firm i przyjmujemy również zamówienia o niskim minimum. Jesteśmy najbardziej zaufanymi producentami odzieży na małe zamówienia i posiadamy bogatą historię współpracy zarówno ze start-upami, jak i dużymi markami odzieżowymi i pomagając im z powodzeniem uruchomić swoją kolekcję.

HyggeColour
HyggeColour odzież dla dzieci