Green People to marka znamienitych szeroko rozpowszechnionych na świecie kosmetyków naturalnych założona w 1997 roku. Firma w swojej ofercie certyfikowanych produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała posiada między innymi: kremy do twarzy ,szampony, żele do mycia ciała i mleczka do opalania oraz wiele innych. Jest niewątpliwie pionierem i jedną z najpopularniejszych i największych marek wśród kosmetyków organicznych w Wielkiej Brytanii. Green People dzięki 15 letniemu doświadczeniu w kreowaniu nowych i zdrowych dla ciała i duszy produktów dla całej rodziny zdobywa wiele nagród, a kosmetyki są wysoko oceniane przez licznych specjalistów od chorób skóry. Celem nadrzędnym producenta jest także czynne ochrona naszej planety, która urzeczywistniona jest produkcji opakowań posiadających 90% składników aktywnych.

Główną bodźcem do powstania marki Green People, którą stworzyła Charlotte Vohtz była choroba jej córki, która zaniemogła na atopowe zapalenie skóry. Odkryła wówczas, że przyczyną alergii skórnych dziecka jest styczność z produktami do higieny osobistej oraz środkami czystości. Dotychczas stosowane produkty zawierały liczne chemiczne składniki jak: SLS, parabeny, sztuczne substancje zapachowe wpływają niekorzystnie na młody organizm.

Wiadomo jest wszystkim, że nadmierne nagromadzenie toksyn może doprowadzić do niechcianej przez każdego z nas alergii. Po zastosowaniu własnej „mieszanki” z naturalnych półproduktów, która urosła w rezultacie do rangi kosmetyku stan zdrowia skóry córki znacznie się poprawił. Charlotte Vohtz postanowiła wówczas podzielić się swoim doświadczeniem kreując tę wyjątkową markę Green People.

 

Jak już wcześniej wspomniałam do produkcji kosmetyków marki Green People używa się wyłącznie produktów z ekologicznych plantacji, które gwarantują najwyższą jakość. Potwierdzona jest ona licznymi certyfikatami organizacji ekologicznych między innymi: EcoCert oraz Soil Association. Ich cechą sukcesu jest otrzymywanie corocznie licznych nagród w różnego rodzaju rankingach skuteczności. Kosmetyki tejże marki to perfekcja w odwzorowaniu Matki Natury.

Certyfikaty ekologiczne Green People:

Green People certyfikaty

Dane producenta kosmetyków ekologicznych Green People

The Green People Company Limited
Pondtail Farm
Coolham Road
West Grinstead
West Sussex
RH13 8LN
United Kingdom
VAT 818294605
Call us on 01403 740350