Fushi, oznaczaja po japońsku „wieczne życie”. Fiema Fushi Wellbeing rozpoczęła swoją działalność się od połączonego indyjskiego dziedzictwa kulturowego dwóch pań Rannesh Jansari i Ria Pattni oraz z rodzinnych receptur ajuwerdycznych przekazywanych przez ich dziadków, którzy mieszali oleje i zaparzane zioła, tworząc czyste, etyczne produkty zdrowotne i kosmetyczne. Były łagodne dla skóry, a jednocześnie skuteczne, a firma rozwijała się pozostając wierna swojej mądrości i wartościom, a także wspierając i rozwijając społeczności, które pomogły zapewnić zrównoważone składniki. Wciąż przestrzegając oryginalnych receptur i składników do ręcznego mieszania w warsztatach w Londynie firma nadal buduje coraz to jeszcze silniejsze relacje z globalnymi rolnikami i hodowcami, aby dostarczać najwyższej jakości, starannie opracowane produkty, które poprawiają samopoczucie klientów. W Fushi łączone są oleje organiczne, tłoczone na zimno i świeżo zaparzone zioła, pochodzące od najbardziej etycznych producentów na świecie i łączy się je w firmowym warsztacie w Londynie, aby stworzyć nagradzane produkty zdrowotne i kosmetyczne.

Fushi Wellbeing

Firma Fushi przy tworzeniu swoich produktów czerpie inspirację z wybitnej ajurwedyjskiej wiedzy o naturalnych terapiach dla zdrowia i piękna. Wszystkie oleje są świeżo wyciskane z sezonowych zbiorów orzechów i nasion, aby zachować w pełni swoją moc przy naturalnej pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów. Firma Fushi angażuje się w ochronę środowiska postępując zgodnie z zasadą 3PR. Zasada ta sprawia, że do produkcji własnych kosmetyków oraz suplementów diety wykorzystuje mniej zasobów naturalnych, które często są wielokrotnie używane jeśli tylko jest to możliwe. Mowa oczywiście jest o opakowaniach, które bez problemów można poddać recyklingowi.

Ziołowe środki, kosmetyki oraz oleje aromaterapeutyczne Fushi zostały opracowane zgodnie z filozofią, że wewnętrzne zdrowie promuje zewnętrzny dobrobyt. Ta innowacyjna marka etyki zbudowała holistyczną ideologię w swoich placówkach gdzie oferuje bezstronne informacje o kwestiach zdrowia i dobrego samopoczucia. Prawie wszystkie oleje eteryczne i ekstrakty stosowane w produktach są organiczne i zatwierdzone przez Soil Association i są zobowiązane do dostarczania rozwiązań dla zdrowia i piękna przy użyciu tylko 100 procentowych i zarazem naturalnych produktów. Badania przeprowadzone przez organizację Health & Beauty zaliczyło firmę Fushi do 10 czołowych firm prowadzących swoją działalność w sposób etyczny. Firma Fushi została dzięki temu członkiem Ethical Accreditation.

Fushi Wellbeing

Jak już wspomnieliśmy firma Fushi przy tworzeniu swoich produktów czerpie inspirację z wybitnej ajurwedyjskiej wiedzy o naturalnych terapiach dla zdrowia i piękna. Wszystkie oleje są świeżo wyciskane z sezonowych zbiorów orzechów i nasion, aby zachować w pełni swoją moc przy naturalnej pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów. Firma Fushi angażuje się w ochronę środowiska postępując zgodnie z zasadą 3PR. Zasada ta sprawia, że do produkcji własnych kosmetyków oraz suplementów diety wykorzystuje mniej zasobów naturalnych, które często są wielokrotnie używane jeśli tylko jest to możliwe. Mowa oczywiście jest o opakowaniach, które bez problemów można poddać recyklingowi.

Wszystkie produkty Fushi są odpowiednie dla wegetarian, a ponad 95% jest odpowiednich dla wegan. Ponadto składniki te są w 100% naturalne i nie zwierają żadnych najmniejszych szkodliwych substancji chemicznych i konserwantów. W swoim działaniu firma Fushi jest całkowicie oddana Matce Naturze wspierając brytyjską organizację charytatywną Tree Aid w celu złagodzenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych najbiedniejszych regionach Afryki.

Fushi Wellbeing

Strona internetowa producenta: https://www.fushi.co.uk/