Mydła do farb Chireureu skutecznie oczyszczają, nawilżają i działają jak maska na twarz. Składniki mają korzystne właściwości pielęgnacyjne i nie zawierają nieprzyjemnych składników. Mimo jasnych kolorów, są naprawdę naturalne!
 
Chireureu
 
Mydła do makijażu Chireureu są wykonane w 100% z naturalnych składników (węgiel drzewny i zielone błoto są również wegańskie). Producent Chireureu z Seulu w Korei Południowej zapewnił, że ten asortyment naturalnych mydeł zapewnia nawilżenie, głębokie oczyszczanie i właściwości odżywcze maseczki.
 
To, co od razu nam się podobało w Chireureu, to aspekt oszczędzania czasu. Koreańska pielęgnacja skóry znana jest z dłuższych procedur. Ale sprytni faceci z Chireureu rozpoznali współczesny biedny styl życia. Dlatego Chireureu wymyślił sposób na jak najlepsze wykorzystanie czasu i naturalnej pielęgnacji skóry! Sprytny i pozbawiony plastiku system mydła, w którym jest zabawny, skuteczny i szybki.
 
Bez mydła roztwór mydła jest tak naturalny, że wszystkie składniki rozkładają się w wodzie w ciągu 24 godzin od użycia. Składniki obejmują oleje roślinne, olejki eteryczne, składniki roślinne i inne naturalnie tworzące proszki.
 
Jasne kolory, które pomagają w równomiernym stosowaniu mydła ze względu na jego właściwości maski, wynikają z naturalnej pigmentacji samych składników.
 
Mydła do makijażu Chireureu są również naturalnie hipoalergiczne.
 
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami tego wspaniałego nowego asortymentu.
 
Chireureu
 
Informacje o firmie:
 
Business Name ROWA CO.,LTD
CEO JANGHEE OH
Phone 070-8833-8155
Address 562-14, SINSA-DONG, GANGNAM-GU, SEOUL, KOREA
#201 {135-890}
Business Registration 261-81-15451
E-Commerce Permit 제2015-서울강남-00508호
Personal Information Manager HYUNA PAR
 
Strona producenta: