BetterYou

Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze preparaty są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

Kim jesteśmy …
Pionierami. Jesteśmy innowacyjną firmą specjalizującą się w suplementacji rosnącej liczby kluczowych składników odżywczych utraconych przez dramatycznie zmieniającą się naszą dietę i styl życia. Nasze produkty wyróżniają się na rynku dzięki unikalnemu poziomowi jakości i skuteczności.

Wiara BetterYou
Wierzymy, że najpierw należy wprowadzić do swojego zwyczaju zdrowe odżywianie, a następnie wykorzystać nasz asortyment dzięki, któremu można uzupełnić “luki” żywieniowe, które notabene sa nieuniknione. Nasze produkty wykorzystują najszybsze i najbardziej niezawodne mechanizmy wprowadzające odżywcze oraz lecznicze składniki poprzez skórę (przez skórne dostarczanie magnezu) i oraz pod językowa aplikacja witamin.

Źródło BetterYou …
Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze naturalne suplementy diety są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

BetterYou

Badanie naszego DNA …
Badania prowadzą do innowacji . To one doprowadziły firmę BetterYou do wspierania inicjatyw w dziedzinie leczenia przezskórnego magnezu, a także suplementacji podjęzykowej. Dzięki temu stworzyliśmy doskonałe relacje z instytucjami, takimi jak Uniwersytet w Cardiff, HFL Sport Science, Szpital Świętego Marka (NHS), The Medasso Clinic (Rumunia) i Magnezowy Instytutu Zdrowia (Holandia). Nasz kolejny projekt to pierwsze na świecie badania kliniczne gdzie stosowane jest leczenie przezskórne magnezem.

Nagrodzony asortyment BetterYou…
Mamy nagradzany asortyment. Osoby i organizacje uznały, że nasze innowacyjne suplementy diety są prekursorskim rozwiązaniem do stosowania w nowoczesnej opiece zdrowotnej.

Wspieramy …
Wiedza pomaga nam wzrastać, bowiem pracujemy w społeczności, dla której zdrowie jest ważną częścią życia. Obecnie BetterYou działa wspierając wiele organizacji leczących między innymi migrenę i niedokrwistość złośliwą. Firma BetterYou wspiera także liczne towarzystwa wegetarian oraz ciągle nowo powstające placówki medyczne, które odkrywają nasze pionierskie produkty.

Korzyści z suplementacji magnezu
Magnez jest tym, co czyni nasze ciała elastycznymi. Jest zaangażowany w produkcję energii naszego organizmu i umożliwia naszym milionom komórek skuteczne funkcjonowanie.

BetterYou ™ przezskórny magnez będzie wspomagał pracę mięśni, wspomagał zdrowie skóry i promował głęboki i spokojny sen.

Objawy niskiego poziomu magnezu
Niedobór magnezu może przejawiać się w wielu różnych objawach, które nie są związane wyłącznie z niskim poziomem magnezu.

To sprawia, że trudne jest to do zdiagnozowania i często spostrzeżenie niedoboru w naszym organizmie może przejść niezauważone i nieleczone. Jeśli wystąpi którykolwiek z poniższych objawów to może to oznaczać, że konieczne może być zwiększenie spożycia magnezu.

BetterYou

Złe wzorce snu
Nocne napięcie mięśni (niespokojne nogi)
Wspólny dyskomfort i sztywność
Zwiększony dyskomfort menstruacyjny
Problemy sercowo-naczyniowe
Słaba koncentracja
Problemy z oddychaniem (w tym astma)
Złe warunki skórne (w tym łuszczyca i egzema)
Niski poziom energii (szczególnie w godzinach porannych i popołudniowych)
Stres i niepokój
Niepokojące poziomy niedoboru

Balans wapnia
Magnez równoważy nasze spożycie wapnia, które dla normalnej diety zachodniej jest wyższe niż jakakolwiek inna dieta na świecie. Wapń, chociaż doskonały dla gęstości kości jest utwardzaczem dla naszego ciała i stanowi problem, gdy nie jesteśmy w stanie go wchłonąć. Magnez jest niezbędny do wchłaniania wapnia, a ciało bogate w magnez będzie funkcjonować bardziej naturalnie i wydajnie.

Skuteczne rozwiązanie problemu niedoboru magnezu
BetterYou ™ przezskórny magnez jest najlepszym sposobem na remineralizację ciała znacznie szybciej niż tabletki lub kapsułki. Dostępny w wielu specjalnie przygotowanych produktach, jest dostępny dla wszystkich przezskórny produkt magnezowy.

Rola magnezu w śnie
Magnez to najlepszy środek zwiotczający w przyrodzie, który działa uspokajająco na całe ciało. Korzystanie z systemu transdermalnego magnezu BetterYou ™ pomaga rozluźnić mięśnie i pozbyć się nadmiernego napięcia co w rezultacie pomaga utrzymać dobrą jakość snu.

Powszechnie wiadomo, że zły sen może mieć dramatyczny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Mniej znane jest to, że niedobór magnezu może być jednym z głównych czynników wpływających na jakość snu jaki możemy osiągnąć. Organizm potrzebuje magnezu, aby utrzymać stan spoczynku, a brak magnezu może prowadzić do niespokojnych mięśni, które mogą Cię obudzić w nocy.

Zaburzenia snu mogą przybierać różne formy od zespołu niespokojnych nóg po bezsenność. Jeśli masz kłopot z uśnięciem to nie jesteś sam … Około 40% z nas dostaje mniej niż sześć godzin snu na noc.

BetterYou

Rola magnezu w sporcie
Magnez jest jednym z najważniejszych minerałów w żywieniu sportowców. Jednak wielu sportowców nie zdaje sobie sprawy z ich krytycznego znaczenia dla utrzymania zdrowia i wydajności. Magnez odgrywa podstawową rolę w optymalnym skurczu mięśni, wytrzymałości szkieletu i produkcji energii przyczyniając się do utrzymania wysokiego zużycia tlenu niezbędnego do osiągnięcia sportowych wyników.

Kluczowe korzyści przezskórnego podawania magnezu
Oferowany przez firmę BetterYou ™ system transdermalny z magnezem gwarantuje zastępowanie magnezu traconego przez pot i przyspieszony metabolizm żmudnej aktywności szybciej niż jakakolwiek forma trawienna. Magnez jest dostarczany z optymalną absorpcją bezpośrednio do tkanki skórnej, a wychwyt komórkowy rozpoczyna się natychmiast skutecznie karmiąc mięśnie.

Produkcja energii
Bez magnezu niemożliwe jest wytwarzanie trójfosforanu adenozyny (ATP), uniwersalnej waluty energii tlenowej w ciele, wysoce wydajnej i skutecznej. Niski poziom magnezu oznacza, że organizm zaczyna wytwarzać energię beztlenowo poprzez spalanie glukozy proces nieefektywny, którego produktem ubocznym jest kwas mlekowy.

Czystość źródła
Ponieważ jest wydobywany, BetterYou chlorek magnezu nie zawiera żadnych zanieczyszczeń chemicznych ani metali ciężkich, które można znaleźć w otwartych źródłach wody, takich jak Morze Martwe. Każda wydana partia jest analizowana chemicznie, a ten certyfikat towarzyszy każdemu butelkowanemu produktowi. Nasze rygorystyczne testy zapewniają, że każdy produkt zawiera tylko najczystszą formę chlorku magnezu.

Stosowanie i dawkowanie magnezu BetterYou
Piękno stosowania przezskórnego magnezu jest łatwe w użyciu. Wchłanianie rozpoczyna się natychmiast po kontakcie ze skórą szybko zwiększając poziomy niedoboru.

BetterYou właściwości

Certyfikaty ekologiczne:

BetterYou certyfikaty ekologiczne

Dane producenta BetterYou:

BetterYou Ltd
Unit 24 Shortwood Court, Shortwood Business Park
Dearne Valley Parkway
Barnsley
S74 9LH , UK

Tel: +44 (0)1226 814 030
Fax: +44 (0)1226 814 049
Email: customerservices@betteryou.com
Strona: betteryou.com