Together Health

Stworzyliśmy Together Health z miłości do czystego i efektywnego odżywiania, przejrzystego pozyskiwania, minimalnego wpływu na środowisko i pomagania innym w zdrowiu. Ponieważ jesteśmy własnością rodziny i przyjaciół to jesteśmy w stanie stale patrzeć poza reklamę, a zamiast tego na to co jest najlepsze dla naszych klientów działając dlatego, że jest to słuszne, a nie łatwe. Koncentrujemy się na dodawaniu wartości we wszystkich obszarach naszej działalności. Dbamy o pełny obraz i każdy najmniejszy szczegół pomiędzy nimi.
Wierzymy, że codzienne przyjmowanie skutecznych składników odżywczych jest najważniejszym krokiem, jaki wszyscy możemy podjąć w naszej podróży w kierunku lepszego samopoczucia i jesteśmy tutaj, aby Ci w tej podróży pomóc.
Firma Together Health jest prowadzona przez trzech braci Lee, Daniela i Phila oraz
bliskiego przyjaciela Boba. Wszyscy zgodnie założyli ją w poszukiwaniu lepszego zdrowia, lepszych produktów i lepszego sposobu prowadzenia działalności. Przez lata rodzina powiększyła się i obejmuje teraz więcej przyjaciół i podobnie myślących ludzi, których łączy miłość do zdrowego życia, oddanej pracy i zabawie.
Wysokiej jakości żywienie dla każdego
Naszą misją jest dostarczanie jak najlepszego odżywiania jak największej liczbie osób co oznacza nie tylko wytwarzanie w naszych produktach najlepszej jakości składników odżywczych, ale także utrzymywanie ich w możliwie przystępnej cenie. Osiągamy to pracując z marżami, które pozwalają nam utrzymać i rozwijać naszą działalność, ale nie są nadmierne (co niestety jest bardzo powszechne w branży, zwłaszcza w przypadku wysokiej jakości odżywek). Ciężko pracujemy przy rozwijaniu naszych relacji z dostawcami i wybraliśmy niezwykle ekonomiczne rozwiązanie opakowaniowe. Naszą działalność prowadzimy również nowocześnie m.in. używając technologii do automatyzacji tam gdzie to możliwe, posiadanie zespołu pracującego zdalnie i pracę ze specjalistami freelancerami gdy potrzebujemy unikalnych umiejętności, a nie zatrudnianie ogromnej siły roboczej.
Wspieranie witaminowych aniołów
W Together Health wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość prowadzenia zdrowego i szczęśliwego życia. Właśnie dlatego współpracujemy z Vitamin Angels UK, niesamowitą globalną organizacją charytatywną, która dociera do zacofanych matek i dzieci z zmieniającym życie wsparciem żywieniowym w trudno dostępnych społecznościach w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Kiedy składasz zamówienie, przekazujemy darowiznę na rzecz Vitamin Angels UK pomoże w walce z niedożywieniem dzieci w krajach o niskich dochodach i krajach rozwijających się.
Together HealthTogether Health suplementy diety

5 wartości marki Together Health.
Nasze wartości są jak bicie serca we wszystkim co robimy. Te wartości również prowadzą nas w jaki sposób podejmujemy decyzje i jak współpracujemy z innymi. Skupiamy się na tych wartościach mających bezpośredni wpływ na rozwój naszej kultury, naszego głosu i sposobu w jaki działamy.

1. Dbamy.
Dbamy o wielki obraz i dbamy o najdrobniejsze jego szczegóły. Dbamy o znalezienie nowych sposobów, aby produkty były możliwie najlepsze bez dodatków przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego wpływu na naszą planetę. Rozumiemy, że nasze produkty pomagały naszym klientom do tej pory, więc dzielimy się jak największą ilością informacji o tym jak możemy zachować zdrowie. Rozumiemy również, że życie nie jest sprawiedliwe i równe i zależy nam znaleźć sposób, aby zwiększyć równowagę do naszego świata.

2. Jesteśmy otwarci.
Jesteśmy otwarci i mówimy wprost. Podchodzimy do każdej komunikacji i decyzji z pełną uczciwością. Nic nie ukrywamy i wszystko robimy fair w Together Health.

3. Upraszczamy.
Życie jest skomplikowane. Dokładamy wszelkich starań, aby uprościć maksymalnie uprościć informacje, którą się dzielimy o naszych produktach. Dzięki temu robimy więcej mniejszym kosztem zapewniając jednocześnie lepszą wartość, jasność i wydajność w wielu różnych dziedzinach.

4. Jesteśmy beztroskimi ludźmi
Firma, która stoi na straży zdrowia jest najważniejsza, więc staramy się z uśmiechem pomagać kiedy tylko możemy. Podchodzimy do naszych opakowań i przekazu jako elementu zabawy. Nudna osobowość branży związanej ze zdrowiem często wynika z nieodpowiedniego kierowania i jasności przekazu.

5. Skromność to podstawa
Nie robimy tego dla siebie. Nie zrobimy też dla sławy i fortuny. Zamiast tego, ciężko pracujemy, aby poprawić zdrowie i samopoczucie innych osób każdego dnia. Mamy tylko traktować innych tak, jak chcemy być traktowani i każdego szanujemy. Nosimy się z cichym zaufaniem.

You cannot copy content of this page