No products were found matching your selection.

Solgar to amerykańska firma, która produkuje suplementy diety, takie jak witaminy, minerały, aminokwasy i inne produkty zdrowotne. Firma została założona w 1947 roku i od tego czasu stara się dostarczać produkty o wysokiej jakości, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Solgar oferuje szeroką gamę produktów, które są dostępne w wielu sklepach zielarskich, aptekach i sklepach z suplementami diety. Solgar jest znana z tego, że stosuje naturalne składniki, bez konserwantów, barwników i glutenu.

A co tak naprawdę napędza najwyższą jakość produktów marki Solgar? Jako jedna z nielicznych firm dokładnie bada wpływ witamin, ziół oraz minerałów na ludzki organizm. Utworzono nawet ośrodek badań biochemicznych Solgar Nutritional Research Center, gdzie światowej sławy specjaliści od mikrobiologii, biochemii i oczywiście żywienia opracowują receptury zgodne z najnowszymi wynikami dociekań naukowych.

Solgar cechuje łatwa przyswajalność produktów, przy odpowiedniej suplementacji wiele osób odnotowuje poprawę w wyglądzie, odporności, czy ogólnego stanu zdrowia. Warto nadmienić, że dużo sceptyków w kwestii suplementów diety ostatecznie przekonało się do takiej formy wspierania organizmu właśnie po wypróbowaniu tej marki.

Tak, Solgar jest jednym z cenionych producentów suplementów diety na świecie. Firma stosuje nowoczesne metody produkcji, aby zapewnić swoim klientom produkty o najwyższej jakości. Solgar oferuje szeroką gamę produktów, w tym witaminy, minerały, aminokwasy, roślinne suplementy, produkty ziołowe, a także produkty specjalne, takie jak produkty dla sportowców czy produkty przeznaczone dla osób starszych. Wszystkie produkty Solgar są przebadane i przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Firma posiada certyfikaty jakości i ciągle inwestuje w badania naukowe, aby móc dostarczać klientom produkty najwyższej jakości. Solgar jest firmą zaangażowaną w działalność ekologiczną, przykłada wagę do zrównoważonego rozwoju i przestrzegania zasad etyki biznesu. Firma jest obecna na rynku już od ponad 70 lat, co świadczy o jej solidności i ugruntowanej pozycji na rynku suplementów diety.

You cannot copy content of this page