Slim Food

Slim Food to marka suplementów diety z grupy WellU nastawionych na obniżenie wagi ciała poprzez zdrowe odżywianie. Kto jeszcze ma problem z wagą, rozmiarem i sylwetką? Jakże wielu z nas chciałoby wyglądać nieco szczuplej. Jakże wielu z nas próbowało coś z tym zrobić, ale dotąd – bezskutecznie. Nadwaga ma wiele przyczyn, większość z nich wiąże się z trybem życia (dużo siedzenia, mało ruchu) oraz odżywianiem (niska wartość odżywcza dostępnej żywności oraz niewłaściwe nawyki żywieniowe). Nadwaga, a następnie otyłość to skumulowane efekty kilku procesów, które w krajach rozwiniętych urosły do rangi epidemii. Lekka nadwaga przeszkadza nam głównie na poziomie psychicznym – przestajemy się sobie podobać. Większa nadwaga prowadzi do otyłości, a to już poważny problem zdrowotny. Szukając rozwiązania, większość ludzi koncentruje się wyłącznie na masie ciała. Najczęściej to waga łazienkowa kontroluje nasze postępy w odchudzaniu. Nie ma w tym nic dziwnego, nawet język polski nazywa problem nadwagą. Ten problem rozwiązują batony Slim Food.

Slim Food jest łatwy w zastosowaniu. Dostajesz gotowy do spożycia, pełnowartościowy produkt, łączący w sobie działanie dietetyczne, odżywcze i prozdrowotne. Został dostosowany do Twojego trybu życia. Możesz zabrać go ze sobą do pracy, w podróż czy do kina. Jeśli uczynisz go podstawą swojego żywienia, zrobisz wielki krok w kierunku zdrowia oraz szczupłej sylwetki. Będziesz chudnąć poprzez właściwe ożywianie, bez liczenia kalorii. Oszczędzisz mnóstwo czasu, bez potrzeby wyszukiwania produktów wysokiej jakości, na zakupach i przyrządzaniu wymyślnych posiłków. Wystarczy, że wrzucisz do torby batoniki Slim Food, które są produktem naturalnym, pełnowartościowym i wysoce odżywczym.

Batony działają bezpiecznie, bowiem są produktami pozbawionymi konserwantów, barwników, GMO, rafinowanego cukru. Slim Food WellU zaopatruje organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze: mięśnie dostają budulec, w skutek czego spalana jest tkanka tłuszczowa, nie mięśniowa. Wszystko to bez krzty epinefryny, substancji moczopędnych czy przyśpieszaczy metabolizmu, a siłami natury według receptury przodków. Kuracja Slim Food wspiera naturalne procesy organizmu, kształtuje wagę, sylwetkę i wyrabia zdrowe nawyki żywieniowe. Nie musisz się obawiać efektu jo-jo.

You cannot copy content of this page