Energia/Witalność

Bio Maca (4 Root) Fushi 100 g

45,00 

Algi, spirulina, chlorella

Clean Chlorella Pukka (150 tabletek)

110,00 
110,00 

Niezbędnik Weganina i Wegetarianina

Naturalna Witamina C Pukka Herbs (60 kapsułek)

111,00 

Niezbędnik Weganina i Wegetarianina

Night Time Nocny Spokój Pukka Herbs (60 kapsułek)

123,00 

Niezbędnik Weganina i Wegetarianina

Wholistic Gotu Kola Pukka Herbs (30 kapsułek)

98,00 
110,00 

Niezbędnik Weganina i Wegetarianina

Wholistic Triphala Pukka Herbs (30 kapsułek)

111,00 

Pukka Herbs

Tim i Sebastian, założyciele firmy oficjalnie ochrzcili ją mianem Pukka Herbs w 2001 roku. Od tego momentu firma bardzo mocno się rozwinęła. Pukka uosabia etos właścicieli, ich wizję, ich wartości, a także relacje z hodowcami, z ich postawą wobec ludzi, którzy dla nich pracują. Wszystko to odzwierciedla się w każdej filiżance herbaty lub ziołowym dodatku, który tworzą. Wspólnicy wiedzą już, że stworzenie tej firmy było dobrym wyborem. Już od pierwszego dnia absolutną pasją stało się tworzenie najzdrowszych i zarazem naturalnych kompozycji ziołowych Pukka. „Pukka jest tym, kim jesteśmy” mówią Tim i Sebastian. Ponieważ suplementy diety Pukka są symbolem jakości, rzetelności, prawdziwości i oczywiście o wyjątkowym smaku.

Wizja Pukka Herbs

Wyobraźmy sobie planetę pokrytą ekologicznymi ziołami, gdzie majestat i moc Matki Natury jest zawsze szanowana i chroniona, i gdzie każdy ma wolny wybór, aby żyć w naturalnym środowisku wypełnionym zdrowiem i szczęściem. Tak, to jest wielka wizja – ale trzeba mieć marzenia, prawda? Marzenie o zdrowych ludziach. Twórcy firmy Pukka Herbs zauważyli potrzebę głębszego związku z naturą społeczeństwa, które szuka natury w codziennym życiu. Dzięki wspólnej chęci dokonania pozytywnych zmian w świecie wizja Tima i Sebastiana zaczęła się krystalizować: pomóc ludziom czuć się zdrowiej i przywrócić im szczęście dzięki wspaniałej jakości ziół i suplementów ziołowych tworząc tym samym jakość Pukka.

Całkowicie życzliwy biznes

Marzenie o zdrowej planecie. Z czasem było jeszcze lepiej bowiem Tim i Sebastian zobaczyli, że po połączeniu ludzi i roślin poprzez biznes mogą również przyczynić się do ochrony majestatu naszej planety. Organiczne herbatki ziołowe i suplementy zdrowotne przenoszą wartość zagrożonych lasów. Płacąc plantatorom za zioła powyżej cen rynkowych pomagają tym samym w ochronie malejących ekosystemów.

Pukka Herbs i zrównoważony rozwój

Pukka Herbs została stworzona z myślą o zdrowiu ludzi, roślin i planety. Kiedy zaczynaliśmy w 2001 roku nauka już wiedziała, że biznes musi działać w sposób, który zregeneruje nasze środowisko i społeczeństwo. Są to wartości, na których zbudowano Pukkę, czyli rolnictwo ekologiczne, sprawiedliwy handel i ochrona poprzez handel. Wierzymy, że od uzyskania certyfikatu Fair for Life, przekazania 1% ze wszystkiego co sprzedajemy – inicjatywom środowiskowym i społecznym, pozyskiwaniu składników organicznych i neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla w 2019 roku wierzymy, że zdrowy świat to zdrowy Ty. Dowiedz się jak pomagamy zmieniać świat na pozytywną przyszłość – jedna filiżanka herbaty na raz.

Pukka Herbs | Raport Oddziaływania  w 2020 roku

Żyjemy w czasach bezprecedensowego kryzysu, zarówno ludzkiego, jak i planetarnego. Temperatury rosną, gatunki znikają, a globalne zagrożenia dla ludzkiego zdrowia nigdy nie były wyraźniejsze – a jednak jest nadzieja. W Pukka Herbs wierzymy, że każdy ma prawo do zdrowia i szczęścia – i jesteśmy przekonani, że możemy być częścią rozwiązania największych dzisiejszych wyzwań społecznych i planetarnych.
Naszym celem jest pielęgnowanie zdrowszego i szczęśliwszego życia dzięki potężnym roślinom organicznym.
Od tysięcy lat w kulturach na całym świecie ludzie polegają na uzdrawiającej mocy naturalnych, ekologicznych roślin, aby zapobiegać i leczyć szereg problemów zdrowotnych. W Pukka chcemy pomóc większej liczbie osób odkryć moc roślin ekologicznych we wspieraniu ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Sposób, w jaki działamy, jest zakorzeniony w naszym zrozumieniu, że zdrowie ludzkie zależy od zdrowia planety – i że aby ludzie mogli się rozwijać muszą przywrócić życie do równowagi z naturą.
Naszą wizją jest świat, w którym wszyscy dbamy o nasze zdrowie i dobre samopoczucie dzięki potężnym roślinom organicznym.
Osiągnięcie tej wizji wymaga indywidualnego działania, a w wielu krajach znaczącej zmiany systemowej. Ten raport wyjaśnia jak Pukka zaczyna zmieniać rzeczy na lepsze i prowadzić biznes w sposób organiczny, etyczny i regeneracyjny. Zrób więc sobie piękną filiżankę herbaty Pukka, znajdź wygodną przestrzeń i oddychaj…. gdy opowiemy Ci o naszej wizji świata Pukka Herbs.
Nasz Raport Wpływu 2020
Raport Pukka na temat zrównoważonego rozwoju w 2019 r. zawiera szczegółowy przegląd działań, które podejmujemy w trzech kluczowych obszarach:
Kryzys klimatyczny — nasza reakcja na sytuację kryzysową w naszej działalności i poza nią.
Zioła ekologiczne i uczciwe — nasze zaangażowanie w regeneracyjne rolnictwo ekologiczne oraz sprawiedliwe i zrównoważone pozyskiwanie roślin.
Zrównoważone opakowania — wyszczególnienie postępów, jakie poczyniliśmy w kierunku bardziej zrównoważonych opakowań oraz spojrzenie na przyszłe zobowiązania.
Pukka Herbs certyfikaty

You cannot copy content of this page