NATUR PLANET

Dziś wysokiej jakości olej kokosowy produkowany przez NaturPlanet spotkać można w wielu domach. Stale wprowadzamy nowości, dbając o to, aby każdy produkt stworzony był z najwyższej jakości surowców. Starannie opracowujemy skład każdego nowego produktu. To wszystko jest dla nas bardzo ważne. Natur Planet to dziś grono zaangażowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają, aby nasze produkty były najwyższej jakości, a wszyscy klienci byli zadowoleni. Nasza marka obecna jest dziś w renomowanych drogeriach, a także w aptekach, salonach kosmetycznych i sprawdzonych sklepach zielarskich oraz sklepach ze zdrową żywnością.

Jeszcze kilka lat temu masło shea, olej moringa, czy olej marchewkowy wcale nie były tak popularne, a dziś niektórym trudno sobie wyobrazić zabiegi pielęgnacyjne bez tych składników. Podobnie było ze zdrową żywnością i suplementacją diety, które dziś zyskują coraz większe grono zwolenników.

Dobrze pamiętamy ten czas. Jako farmaceuci zawsze interesowaliśmy się wpływem naturalnych i ekologicznych produktów na zdrowie i urodę. W tym kierunku chcieliśmy rozwijać asortyment aptek, w których pracowaliśmy, chociaż wówczas nie było to łatwe. Takich produktów po prostu nie było w hurtowaniach farmaceutycznych. Kiedy więc pojawiła się możliwość, aby sprowadzić do Polski egzotyczny i mało znany w tamtym okresie olej arganowy, wiedzieliśmy, że warto spróbować. Potem było masło shea, olej marchewkowy i – uwielbiane przez Panie – serum z kwasem hialuronowym. Wszystkie te produkty od razu znalazły swoich stałych zwolenników wśród naszych pacjentów. Od tamtego czasu minęło pięć lat, a my wciąż korzystamy z usług tych samych dostawców naturalnych surowców, gwarantując w ten sposób naszym odbiorcom niezmiennie najwyższą jakość. Kilka lat temu, jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku, zajęliśmy się tłoczeniem oleju kokosowego. Nawet producent, od którego zakupiliśmy maszyny do tłoczenia, nie bardzo wierzył w sukces naszego przedsięwzięcia. Po wielu próbach w końcu doczekaliśmy się pierwszych kropli pachnącego i świeżego oleju.

You cannot copy content of this page