Larens Professional Line

Co stoi za wyjątkową skutecznością i natychmiast odczuwalnymi efektami zabiegów z użyciem preparatów Larens Professional Line? Z pewnością wyróżniające się na rynku kompozycje receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Składy formuł poszczególnych produktów robią wrażenie. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych istotne miejsce zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-aging.

Dokładamy wszelkich starań, by wykorzystywane w Larens Professional ingrediencje były najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały, a nie wykluczały swoje działania.
Co istotne, preparaty są niezwykle wydajne i umożliwiają dużą elastyczność w komponowaniu własnych zabiegów autorskich, również z wykorzystaniem aparatury.

W nowych, ulepszonych produktach z serii Larens Professional Line znajdziemy jedynie naturalne konserwanty, które nie tylko spełniają swoją funkcję: tj. zabezpieczają produkt przed działaniem mikroorganizmów, ale także poprawiają wchłanianie substancji aktywnych oraz nawilżają skórę. Bezpieczne kompozycje zapachowe są zupełnie pozbawione substancji alergennych.

3000 gabinetów w Europie
Larens Professional
Larens Professional Line nie zawodzi, efekty zabiegów z wykorzystaniem naszych preparatów są gwarantowane. Możesz być pewna, że spotkanie z marką zachwyci Twoje klientki i klientów, a ich reakcje przyniosą i Tobie niekłamaną satysfakcję z pracy oraz tak istotną pewność, że będziecie spotykać się regularnie.
Już około 3000 gabinetów kosmetycznych m.in. w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, Austrii, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii zaufało marce Larens Professional, podkreślając atuty preparatów: bogate składy, wysokie stężenia składników aktywnych, jakość i wydajność produktów i dużą dowolność komponowania własnych zabiegów.
Dołącz do nas i stań się kolejnym wyjątkowym punktem na mapie gabinetów pracujących z preparatami Larens Professional. Możesz również poszerzyć prestiżowe grono gabinetów Partnerskich Larens Professional – miejsc, w których na najwyższym poziomie udowadnia się antystarzeniową skuteczność naszych preparatów. Miejsc, które są na wyciągnięcie dłoni, które oferują łatwo dostępne, kompleksowe usługi pielęgnacji skóry wszystkim, mającym na uwadze młody, witalny wygląd oraz wysokie wymagania względem skuteczności wykonywanych zabiegów.

Nature & Science – Od Natury do Nauki

Larens wraz z Larens Professional Line to specjalistyczna marka kosmeceutyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Oferuje nowoczesne preparaty, które pod kątem wykorzystanych składników, technologii wytwarzania czy spektrum działania jawią się jako rewolucyjne sprzężenie osiągnięć nauki i geniuszu natury. Ich receptury powstają w laboratoriach WellU pod okiem naukowców z Rady Naukowej WellU oraz Partnerów Naukowych.

INNOWACYJNE RECEPTURY, BEZPIECZNE DZIAŁANIE, MIERZALNE EFEKTY

Kosmeceutyki Larens Professional Line to skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób na młody i zdrowy wygląd. Rezultaty ich stosowania, które w pierwszej kolejności odczuwają użytkownicy, potwierdzane są również naukowo, w drodze badań.

Wielokrotnie nagradzane w Europie

Larens Professional Line

Zabiegi z użyciem preparatów Larens Professional przynoszą niezwykle satysfakcjonujące, szybko odczuwalne i mierzalne okiem oraz aparaturą efekty. Nie dziwi fakt, że popularność marki wzrasta, a kolejne produkty Larens Professional wyróżniane są nagrodami profesjonalnych i konsumenckich jury w Polsce i Europie.

You cannot copy content of this page