Holistic

W szwedzkiej firmie Holistic na pierwszym planie zawsze pozostaje idea zdrowszego świata. Idea ta rozpowszechniana jest dzięki olbrzymiej już wiedzy na temat przyczyn chorób. Należy się ciągle uczyć jak najlepiej unikać lub eliminować te przyczyny w możliwie najkrótszym czasie bez najmniejszego negatywnego wpływu na organizm ludzki. Produkty Holistic dbają o odbudowę równowagi w organizmie.

Holistic

Suplementy diety Holistic pozwolą przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem przywracając mu odpowiedni balans. Marka Holistic promuje niezbędne informacje na temat zdrowego trybu i stylu życia, prowadzenia odpowiedniej diety dzięki której zawsze będziemy emanować dobrym samopoczuciem.

Suplementy diety Holistic zostały stworzone przez inżynierów przede wszystkim, aby bezpiecznie zastąpić lukę pomiędzy produktami konwencjonalnymi, a alternatywnymi. Zrozumienie zalet obu tych systemów pozwala na dogłębną analizę oraz stworzenie alternatywy wzajemnie współpracujących i uzupełniających się suplementów diety. Holistyczne podejście do zdrowia to w sumie życiowy priorytet.

Holistic

W początkach swojej działalności firma Holistic sprzedawała swoje suplementy diety jedynie terapeutom, którzy mieli bardzo wysokie wymagania jeśli chodzi o czystość i wydajność. Ponadto oczekiwali, że suplementy zminimalizują praktycznie do zera współczynnik efektów ubocznych jak chociażby wszelkie reakcje organizmu związane z jego nadwrażliwością. W obecnym czasie suplementy diety Holistic są dostępne do szerszej publiczności dzięki rozpropagowaniu marki w sklepach stacjonarnych i internetowych. Kluczem do sukcesu jak wierzą włodarze firmy jest tworzenie jak najczystszych produktów, które występują pod wieloraką postacią. Wśród nich znajdziemy kapsułki roślinne, proszek, płyn i tabletki.

Wiele ze składników nie jest wytwarzanych przez firmę Holistic. Jednakże firma stawia wysokie wymogi co do ich jakości firmom, które im te składniki dostarczają. Jeśli, któryś z dostawców nie spełni pokładanej w jego produktach czystości zostaje zastąpiony innym. Składniki muszą mieć najlepsze parametry, gdyż właściciele firmy nigdy nie zgodzą się na żadne kompromisy.

Holistic

Historia. Holistic Bertila Woska.
Twórca tej naturalnej marki suplementów diety Bertil Wosk zapoczątkował ją z chwilą zasiania pierwszego ziarna w postaci wizji oraz idei firmy. Tą wizją był oczywiście zdrowy, lepszy świat. Właściciel firmy Holistic jest z wykształcenia i zawodu nauczycielem matematyki i fizyki. Ponadto w kręgu jego zainteresowań jest także filozofia oraz medycyna naturalna ze specjalnością jaką jest terapia żywieniowa. Obie te specjalności studiował na uniwersytecie. Należy tu dodać, że został dzięki swojej wiedzy członkiem NMTF (Medical Nutrition Therapist Association – Związku Terapeutów Medycyny Żywieniowej) i pomógł setkom ludzi odzyskać zdrowie.
Postanowił, aby jego wiedza oraz suplementy diety dotarły do największej liczby osób. Już w 1990 roku przeprowadził się do Östergötland otwierając w tym samym roku swoją firmę. Aby poszerzyć świadomość swoich odbiorców postanowił prowadzić kursy i wykłady przybliżające jego wizję zdrowego świata. Dzięki takiemu postępowaniu szybko zyskał wiernych odbiorców swoich produktów żywieniowych. Przekazał im bowiem niezbędne informacje na temat jak uzyskać optymalne zdrowie stosując optymalne odżywianie.

Kolejnym etapem w karierze Bertila było założenie obecnej firmy Holistic Sverige AB wraz z przyjacielem z dzieciństwa Pelle Randberg’iem. Miało to wszystko miejsce w 2002 roku. Początkowo ich firma mieszciła się w niewielkim pokoju znajdującym się w opuszczonym szpitalu w miejscowości Vadstena. W ich ofercie były wówczas jedynie trzy produkty Holistic Aloe Vera, Holistic Cell Enzyme oraz Holistic Cell Oxygen.

Początkowo zajmowali się wszystkim co jest z tym związane. To znaczy sprawdzali zamówienia, pakowali produkty, odpowiadali na zapytania telefoniczne i mailowe. Stopniowo z czasem wieść o ich doskonałych produktach rozeszła się po kraju i ludzie zaczęli coraz więcej i więcej ich zamawiać. Kulminacyjnym punktem ich działalności była wizyta telewizji, w której to opowiedziano ich historię i przedstawiono dokładnie ich holistyczne suplementy diety. Bertil w programie telewizyjnym wystąpił w roli eksperta żywieniowego. Uczestnicy przedstawiali na wizji swoje testy, zaś Bertil już w trakcie programu zalecał im odpowiednią egzekwowana dietę. Kolejne reklamy w telewizji zaczęły przynosić finansowe rekordy.

Do 2007 roku suplementy diety Holistic sprzedawane były jedynie lekarzom terapeutom, których wymagania co do jakości zapisywanych suplementów i leków były bardzo wyśrubowane. Presja klientów na dostępność tych produktów była tak wysoka, że zaczęto je sprzedawać w sklepach stacjonarnych, a z czasem także i internetowych.
Bertil Wosk jest bardzo szanowaną i poważaną osobą posiadającą uznanie w obszarze zdrowia i medycyny alternatywnej. Z jego wykładów i seminariów do tego czasu skorzystała rzesza ludzi, lekarzy i terapeutów. Jego wiedza jest tak ogromna, że nie przekazanie jej dalej byłoby wielce nierozsądnym posunięciem. Bowiem wiedzą trzeba się dzielić z potomnymi, aby społeczeństwo było zdrowe i szczęśliwe. Bertli kładzie szczególny nacisk na związek stresu, diety, czynników środowiskowych oraz rozmaitych rodzajów energii, które wspólnie wpływają na stan zdrowia. Tak potrafi przedstawić niezrozumiałe przez wielu aspekty wiedzy, że stają się one dla nich nową droga w ich walce o dobre zdrowie. Jego holistyczne podejście do zdrowia sprawia, że zaczyna mu wierzyć coraz większa liczba osób.

Firma Holistic Sverige AB po wielu latach działalności osiągnęła rangę stabilnego przedsiębiorstwa o solidnej reputacji. W 2010 firma przeniosła się do zupełnie innego obiektu w miejscowości Motala. Tam też znajdują się już poza biurami również odpowiednie magazyny. Do tej pory firma prężnie się rozwija poszerzając dostępności swoich produktów o nowe rynki.

Holistic

Filozofia firmy Holistic.
Filozofia holistyczna kieruje się wieloma zasadami. Jednakże najważniejsza z nich jest poprawienie stanu zdrowia pacjentom pomagając im zrozumieć przyczyny takiego a nie innego stanu rzeczy. Ich wcześniejsze podejście do życia i jedzenia nie zawsze zaspokajało głód o polepszało ogólne samopoczucie. Ludzie w większości przypadków nie potrafią rozpoznać zagrożeń dla ich zdrowia i co za tym idzie nie potrafią też właściwie uniknąć lub wyeliminować wszelkich związanych z tym zagrożeń. Rozpropagowanie informacji związanych z prawidłowym stylem życia i dietą jest kluczowym postępowaniem.

Misją firmy jest pomaganie ludziom praktycznie w każdej dziedzinie związanej z ich zdrowiem. Mamy na myśli rozwój osobisty, fizyczny oraz duchowy. Dzięki posiadanej przez zespół Holistic ogromnej wiedzy pomagają oni odbudować równowagę w każdym ciele. Potrafią tak ukierunkować poszczególne osoby, aby przepływ energetyczny był prawidłowy zarówno dla ciała jaki i dla ducha. Holistic pracuje na rzecz zdrowszego świata dzięki zrozumieniu przyczyn powstawania chorób, sposobów ich unikania i eliminowania, a także informując w kwestii zdrowego trybu życia, diety i dobrego samopoczucia. Działania poszczególnych osób w firmie są tak ukierunkowane, aby uzupełnić lukę pomiędzy medycyną tradycyjną i alternatywną. Holistyczne podejście do zdrowia sprawdz się u każdej osoby.

Organizowanie licznych wykładów przybliżających tę dziedzinę ochrony zdrowia sprawia, że coraz większa społeczeństwa jest właściwie przygotowana, a co za tym idzie coraz zdrowsza. Wiedza oparta jest na nauce i intuicji, a także na współczesnych badaniach i wiedzy ezoterycznej. Holistic to także jedne z najlepszych suplementów diety dostępnych na rynku.

Strona internetowa producenta: https://www.holistic.se/

You cannot copy content of this page