Hanoju suplementy diety są tworzone w oparciu o najwyższej jakości składniki. Dzięki temu klienci raz posmakowawszy suplementów Hanoju zostają z naszą firmą na długi czas. Nawet wśród naszych dostawców, z którymi od lat prowadzimy relacje biznesowe znajdują się osoby mające nasze zaufanie również w relacjach osobistych. Miejsca, z których pozyskujemy surowce są niezwykle drobiazgowo kontrolowane pod kątem restrykcyjnych wymagań ekologicznych. Bardzo często jednym z wymogów jest brak udziału pestycydów w uprawie bądź spełnienie bardzo rygorystycznych norm czystości wody w przypadku źródeł pozyskiwania mikroalg.

W Hanoju suplementy diety staramy się w naszej ofercie posiadać produkty wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach. Wśród nich znajdują się produkty dobre dla alergików oraz wegetarian, gdyż chociażby skorupki naszych kapsułek wykonane są ze 100% celulozy roślinnej.

Ponadto tabletki Hanoju są wytworami czysto roślinnymi i dobrze tolerowanymi, ponieważ są one całkowicie nie drażniące, bez dodatków cukru, glutenu czy też sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Zamiast prostego proszku oferujemy dla zwiększenia wpływu na nasz organizm skoncentrowane ekstrakty. Do takich należą bezsprzecznie silne ekstrakty z macy, jagód goji, grzybów leczniczych Maitake, Reishi i Shiitake, które otrzymuje się w długim procesie. Ponadto w ofercie Hanoju znajdziecie Państwo chlorellę, spirulinę, algi, trawę jęczmienną i pszeniczną, zioła, korzenie i mikroalgi. Nawet klasyczne suplementy diety, takie jak bio mąka, witaminy, minerały, enzymy, kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

290,00