290,00 

Hanoju

Hanoju suplementy diety są tworzone w oparciu o najwyższej jakości składniki. Dzięki temu klienci raz posmakowawszy suplementów Hanoju zostają z naszą firmą na długi czas. Nawet wśród naszych dostawców, z którymi od lat prowadzimy relacje biznesowe znajdują się osoby mające nasze zaufanie również w relacjach osobistych. Miejsca, z których pozyskujemy surowce są niezwykle drobiazgowo kontrolowane pod kątem restrykcyjnych wymagań ekologicznych. Bardzo często jednym z wymogów jest brak udziału pestycydów w uprawie bądź spełnienie bardzo rygorystycznych norm czystości wody w przypadku źródeł pozyskiwania mikroalg.

Hanoju

W Hanoju suplementy diety staramy się w naszej ofercie posiadać produkty wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach. Wśród nich znajdują się produkty dobre dla alergików oraz wegetarian, gdyż chociażby skorupki naszych kapsułek wykonane są ze 100% celulozy roślinnej.

Ponadto tabletki Hanoju są wytworami czysto roślinnymi i dobrze tolerowanymi, ponieważ są one całkowicie nie drażniące, bez dodatków cukru, glutenu czy też sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Zamiast prostego proszku oferujemy dla zwiększenia wpływu na nasz organizm skoncentrowane ekstrakty. Do takich należą bezsprzecznie silne ekstrakty z macy, jagód goji, grzybów leczniczych Maitake, Reishi i Shiitake, które otrzymuje się w długim procesie. Ponadto w ofercie Hanoju znajdziecie Państwo chlorellę, spirulinę, algi, trawę jęczmienną i pszeniczną, zioła, korzenie i mikroalgi. Nawet klasyczne suplementy diety, takie jak bio mąka, witaminy, minerały, enzymy, kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

Firma Hanoju jest pionierem jeśli chodzi o sprzedawane przez nią produkty ekologiczne, które z kolei wykonane są z najwyższej jakości produktów organicznych potwierdzonych certyfikatami ekologicznymi. Niezwykle szeroka gama suplementów diety jaką oferuje Hanoju stanowi uzupełnienie pożywienia z całego świata. Owoce natury wykorzystywane do produkcji chociażby soków są zawsze dojrzałe dzięki czemu uzyskiwany napój zawsze zawiera możliwie najwięcej substancji dobroczynnych. Wyciskane są bowiem tuż po zbiorach w miejscu pochodzenia.

Największy nacisk jest położony na jakość dzięki czemu klienci raz posmakowawszy naszych suplementów zostają z naszą firmą na długi czas. Nawet wśród naszych dostawców, z którymi od lat prowadzimy relacje biznesowe znajdują się osoby mające nasze zaufanie również w relacjach osobistych. Miejsca, z których pozyskujemy surowce są niezwykle drobiazgowo kontrolowane pod kątem restrykcyjnych wymagań ekologicznych. Bardzo często jednym z wymogów jest brak udziału pestycydów w uprawie bądź spełnienie bardzo rygorystycznych norm czystości wody w przypadku źródeł pozyskiwania mikroalg.

Staramy się w naszej ofercie posiadać produkty wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach. Wśród nich znajdują się produkty dobre dla alergików oraz wegetarian, gdyż chociażby skorupki naszych kapsułek wykonane są ze 100% celulozy roślinnej.

Ponadto tabletki Hanoju są wytworami czysto roślinnymi i dobrze tolerowanymi, ponieważ są one całkowicie nie drażniące, bez dodatków cukru, glutenu czy też sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Zamiast prostego proszku oferujemy dla zwiększenia wpływu na nasz organizm skoncentrowane ekstrakty. Do takich należą bezsprzecznie silne ekstrakty z macy, jagód goji, grzybów leczniczych Maitake, Reishi i Shiitake, które otrzymuje się w długim procesie. Ponadto w ofercie Hanoju suplementy diety znajdziecie Państwo chlorellę, spirulinę, algi, trawę jęczmienną i pszeniczną, zioła, korzenie i mikroalgi. Nawet klasyczne suplementy diety, takie jak bio mąka, witaminy, minerały, enzymy, kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

Hanoju suplementy diety

Filozofia firmy Hanoju opiera się an 3 filarach:

I. Pozyskiwanie produktów z najwyższej jakości z certyfikowanych upraw.
II. Przetwarzanie i pakowanie produktów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
III. Innowacyjność, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty.

Zdaniem włodarzy Hanoju najważniejszym czynnikiem świadczącym o jakości suplementów diety są źródła ich pochodzenia. Powodzenie to jest podparte skutecznością i bezpieczeństwem związanym z jedzeniem tych jakże naturalnych suplementów diety. Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznanie i najważniejsze certyfikaty.

Wyżej wymienione parametry będące także filozofia firmy nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dla Hanoju dostarczenie klientom najwyższej wartości suplementów diety przy jednoczesnym nie uleganiu pokusie związanej z prymitywną walka cenową. Nasze doświadczenie na rynkach zachodniej Europy uczy nas, że takie podejście zostaje zauważone i docenione. Świadczy o tym bardzo wysoki poziom lojalności naszych Klientów. Oferta Hanoju skierowana jest do świadomych i chętnych do przyswojenia sobie szczegółowej wiedzy klientach. Z tego względu informacja o produktach jest szczegółowa oraz wciąż uaktualniana.

Hanoju i certyfikaty ekologiczne:

Hanoju certyfikaty

Dane producenta ekologicznych suplementów diety Hanoju:

HANOJU Deutschland GmbH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Phone: 05491/84428-0
Fax: 05491/84428-15
Email: info@hanoju-shop.de

Strona internetowa producenta: https://hanoju.com/

You cannot copy content of this page