Florascent Parfumeurs

Florascent Parfumeurs jest niemiecką manufakturą perfumeryjną tworzącą kolekcje szlachetnych naturalnych perfum w oparciu o XVII – wieczną tradycję sztuki tworzenia zapachów bazującą na naturalnych komponentach. Ta tradycja zobowiązuje do stosowania wyłącznie cennych, esencji kwiatowych. Firma Florascent samodzielnie wytwarza maceraty z wonnych roślin. Dzięki wyjątkowym i efektywnym procesom destylacji i ekstrakcji surowce do produkcji perfum zachowują swoją naturalność i niezafałszowaną emanację.

Obok wiedzy i tradycyjnych metod produkcji, do stworzenia naturalnych perfum niezbędne jest ogromne doświadczenie i umiejętność obchodzenia się z rzadkimi i wartościowymi surowcami. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie kreatora perfum i wszechstronna znajomość naturalnych zapachów pozwalają Ronaldowi Tentunian tworzyć indywidualny charakter zapachów. Cały proces ręcznego napełniania buteleczek, ich zamykania i ręcznego pakowania w oznaczone marką Florascent Parfumeurs charakterystyczne kartoniki, to znak rozpoznawczy marki. Perfumy, wody toaletowe, zapachy do pomieszczeń tworzone są wyłącznie z surowców naturalnych i przechodzą wymagany dla uzyskania absolutnej perfekcji zapachowej okres leżakowania. Perfumy Florascent to uwodzenie zmysłów światem zapachów.

Rosnący popyt owoców cytrusowych, jaśminu, róż, lawenda, fioletowy, i wielu innych składników potrzebnych w przemyśle perfumeryjnym wspiera uprawę roślin aromatycznych w całej europejskiej części basenu Morza Śródziemnego, a szlachetne żywice i przyprawy są przywiezione dawnymi szlakami handlowymi z Dalekiego Wschodu.

You cannot copy content of this page