Cera dojrzała - przeciwstarzeniowe

Odżywcze mydło z olejem arganowym Speick 100 g

24,00 

Cera dojrzała - przeciwstarzeniowe

Odżywcze mydło z olejem Makadamia Speick 100 g

24,00 

Lista sprawców, które mogą powodować suchość skóry, jest długa: od codziennych nawyków kąpieli (pomyśl o gorących prysznicach i szorowaniu się ręcznikiem) i niegodziwej zimowej pogodzie do braku naturalnych olejków w skórze w miarę starzenia się. Dlatego też naturalne mycie cery suchej za pomocą ekologicznych środków staje się nieodzownym nawykiem. Dobra wiadomość jest taka, że niekoniecznie musisz odwiedzać dermatologa, aby leczyć suchą skórę. Zamiast tego rozważ korzystanie z naturalnego środka do swojej codziennej pielęgnacji skóry. Biorąc pod uwagę niezliczone produkty do pielęgnacji skóry, warto spróbować naturalnych środków, aby naturalne mycie cery suchej od tej pory było bezpiecznym nawykiem.

Naturalne oleje i środki są zwykle czyste co czyni je lepszym wyborem dla wielu osób. Inne dostępne bez recepty produkty mogą zawierać mnóstwo składników – zawierają nie tylko aktywne produkty nawilżające, ale także konserwanty. Tak często jest w przypadku produktów na bazie wody. Te produkty, wraz z alkoholem i substancjami zapachowymi, mogą powodować podrażnienie lub reakcję alergiczną lub wysuszać skórę. Często dobrze jest zachować prostotę w pielęgnacji urody, szczególnie dla osób z alergiami lub bardzo wrażliwą cerą. W przeciwieństwie do balsamów i kremów na bazie wody lub zawierających środki konserwujące, czyste oleje mają naturalną bazę, dzięki czemu są świetnymi środkami na suchą skórę.

Twoja skóra w naturalny sposób wytwarza olej (sebum), który pomaga chronić skórę przed utratą wilgoci, ale działania, które ludzie podejmują każdego dnia. Zapominając o nałożeniu kremu nawilżającego lub mycie rąk mydłem wysuszającym mogą usunąć naturalne olejki ze skóry. Stosowanie ekologicznych kosmetyków upiększających może pomóc przywrócić blask skórze i dodać barierę ochronną chroniącą skórę przed utratą naturalnej wilgoci.

Istnieje wiele sposobów wykorzystania naturalnych kosmetyków nawilżających zarówno w postaci zwykłego balsamu, jak i zmieszanego z innymi składnikami, aby uzyskać odżywczą i zarazem nawilżającą maskę. Olej rycynowy, olejek lawendowy i olej z awokado to dobre naturalne środki na suchą skórę, które często są podstawowymi składnikami kosmetyków, które mają za zadanie naturalne mycie cery suchej.

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane.”

Coco Chanel

You cannot copy content of this page