Ziemia ma wiele bogatych i naturalnych zasobów. Glina, jest jedną substancją pełną minerałów o silnych właściwościach, które wyciągają toksyny. Ten klejnot do pielęgnacji skóry jest dostępny od samego początku. Istnieją różne ekologiczne i naturalne glinki do twarzy, które działają złuszczająco na skórę lub zaciskają pory. Ekologiczne glinki do twarzy to produkty, które są bogate w minerały i przeciwutleniacze. Działają oczyszczająco, tonizująco i rewitalizująco na skórę. Możesz tworzyć maski na twarz, okłady i nie tylko z każdym typem. Skóra kocha glinki Argiletz, ponieważ są one wypełnione mnóstwem niesamowitych minerałów i przeciwutleniaczy, w tym krzemionki, magnezu, wapnia i cynku, z których wszystkie są ważne, aby skóra pozostała świecąca i wolna od skaz. Działając jako tonik, glinki pomagają naprawić uszkodzoną tkankę, oczyszczają pory i działają delikatnie złuszczając i tonizując skórę. Naturalne glinki do twarzy stymulują krążenie, aby promować zdrowe nowe komórki skóry, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się, a także pomagając zrównoważyć delikatne pH skóry.

Zielona glinka
Składa się w dużej mierze z substancji roślinnej, dlatego skóra radośnie pochłania minerały, takie jak miedź i magnez. Zielone gliny, takie jak francuska glina lub glina morska, są kompatybilne z większością rodzajów skóry. Pomaga szczególnie w przypadku tłustej skóry, wchłaniając oleje i utrzymując produkcję sebum.
Czerwona glinka
Czerwona glinka jest niezwykle bogata w żelazo i skutecznie oczyszcza skórę. Po nałożeniu na skórę glina wiąże zanieczyszczenia i brud z pastą do wyschnięcia. Zdolności do rysowania sprawiają, że jest świetnym tonerem i środkiem czyszczącym do skóry trądzikowej, tłustej i problematycznej.
Biała glinka
Biała glinka kaolinowa, uważana za najbardziej wrażliwą z glin jest często najmniej wysuszona. Jest wystarczająco łagodna nawet dla suchej skóry, ponieważ jej kremowa konsystencja pomaga zmiękczyć i ukoić skórę. Biała glina dobrze nadaje się do skóry wrażliwej.
Szara glinka
Naturalny osad popiołu wulkanicznego o wysokiej zawartości krzemionki i aluminium. Szara glinka jest łagodna dla większości rodzajów skóry. Może być stosowana jako maska na twarz lub jako okład do każdej innej części ciała, aby usunąć zanieczyszczenia.
Różowa glinka
Poprawia miękkość skóry i działa tonizująco i ujędrniająco. Doskonale nadaje się do ujędrniania i ujędrniania ud, brzucha i ramion, a także jest doskonałym zabiegiem na rozstępy. Zabieg ten pozostawi skórę jędrną, miękką i jedwabistą gładką.
Ekologiczne glinki do twarzy są doskonałym naturalnym detoksykatorem działającym jako naturalny magnes do usuwania toksyn. Gliny łagodnie złuszczają skórę usuwając martwe komórki naskórka. Nasza skóra odnawia swoje komórki średnio co 27 dni. Pełna składników odżywczych glina uzupełnia skórę dając dobro i usuwając złe pozostałości.

You cannot copy content of this page