Promocja!
Original price was: 28,00 zł.Current price is: 22,00 zł.

Bardzo często zadajemy to pytanie jaka jest różnica między kosmetykiem naturalnym, ekologicznym, bio lub organicznym? Wszystkie wydają się podobne, ale co one właściwie oznaczają? Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić! Ekologiczne kosmetyki powinny być tak naprawdę używane w codziennej pielęgnacji przez każdego członka rodziny.

KOSMETYKI NATURALNE
Kosmetyki naturalne to te, które są wytwarzane z naturalnych składników lub pochodnych z naturalnych składników. Na przykład oleje i ekstrakty z kwiatów, kory lub owoców. Kosmetyk może być częściowo lub w 100% naturalny. Nie oznacza to jednak, że jest ekologiczny, ekologiczny lub wegański. Pomyśl na przykład o jabłku. Jabłko jest w 100% naturalne, ale czy to znaczy, że jest organiczne? Nie. Są jabłka (jabłka naturalne), a następnie jabłka ekologiczne (jabłka ekologiczne).

BIO, EKO, ORGANICZNE, EKOLOGICZNE KOSMETYKI!
W zależności od tego, gdzie mieszkasz możesz używać terminów kosmetyki organiczne, ekologiczne kosmetyki lub bio kosmetyki. Może się to wydawać nieco dezorientujące, ale ostatecznie wszystkie mają na myśli to samo: wykonane z surowców i pochodzących ze źródeł naturalnych. Innymi słowy, niektóre lub wszystkie składniki tego produktu zostały wyhodowane i zebrane bez użycia chemicznych pestycydów, sztucznych nawozów lub GMO. Innymi słowy, oprócz tego, że są naturalne, są również wolne od toksyn. Pamiętasz to jabłko? Organiczne jabłko wyhodowało się na drzewie, które nie zostało spryskane ani nie zostało poddane działaniu żadnych chemicznych składników.

You cannot copy content of this page