Ecoogenic zapewnia ekologiczne sprzątanie dla każdego pomieszczenia. W firmie oceniamy wpływ na środowisko każdej decyzji, którą podejmujemy i każdego działania, które podejmujemy. Nasze przyjazne dla środowiska środki czyszczące składają się wyłącznie ze składników roślinnych, które są w 100% organiczne, wolne od jakichkolwiek szkodliwych i toksycznych chemikaliów i respektują delikatną równowagę ekologiczną. Wszystkie produkty Ecogeniczne spełniają standardy EcoGwarancji w zakresie bezpieczeństwa, ekologii i etyki.

Prowadzimy zrównoważony proces produkcyjny, eliminując w jak największym stopniu odpady. W Ecogenic rozwijamy świadomość ekologiczną i w ramach naszego modelu biznesowego przyjęliśmy wartości proekologiczne. Wierzymy, że mamy obowiązek efektywnie wykorzystywać zasoby naszej planety i tworzyć możliwości recyklingu, dlatego nasze opakowania powstają z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego.

Ecogeniczny oznacza świadome podejście do zdrowia, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju dla ludzi i planety. Dlatego nasze składniki są wegańskie i przyjazne dla środowiska. Produkty ekologiczne i ich składniki nie są testowane na zwierzętach i posiadają Certyfikat Wegański.

• Na bazie roślin, w 100% organiczny,
• Zrównoważony proces produkcji
• Opakowania z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego (PCR)
• Bez syntetycznego zapachu
• Składniki biodegradowalne
• Bez testów na zwierzętach, wolne od okrucieństwa

Nasze produkty powstają z naturalnych materiałów pochodzenia roślinnego. Nie zawierają agresywnych substancji chemicznych, takich jak SLES, chlor, GMO, syntetyczne perfumy i fosforany, które mogą bezpośrednio lub pośrednio szkodzić zdrowiu. Produkty ekologiczne są całkowicie bezpieczne w użyciu i zostały zaprojektowane tak, aby chronić przyrodę i służyć naszemu zdrowiu.

Certyfikaty ekologiczne Ecogenic

AllergyCertified to międzynarodowa jednostka certyfikująca założona w Danii w 2015 roku. Produkty posiadające etykietę AllergyCertified zostały ocenione pod kątem minimalnego ryzyka wystąpienia alergii podczas ich stosowania. Toksykolodzy przeprowadzają ocenę ryzyka, badając każdy składnik produktu.
Oznakowanie ekologiczne UE to dobrowolna metoda certyfikacji efektywności środowiskowej stosowana na całym świecie. Produkty posiadające oznakowanie ekologiczne mają minimalny negatywny wpływ na środowisko na etapach produkcji i konsumpcji.
OHSAS 18001 to norma spełniająca wymagania międzynarodowych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. OHSAS 18001 gwarantuje, że organizacje posiadają solidny system bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnia identyfikację, kontrolę i poprawę zagrożeń powstających podczas normalnej pracy i w sytuacjach nienormalnych.
ISO 14001 to międzynarodowa norma ustalająca kryteria tworzenia skutecznego systemu zarządzania środowiskowego (EMS). Zamiast narzucać wymagania dotyczące efektywności środowiskowej, zapewnia ogólne ramy, których może przestrzegać organizacja.
ISO 9001 to międzynarodowa norma ustalająca kryteria skutecznego systemu zarządzania jakością (QMS). Norma ISO 9001 stwierdza, że ​​organizacje, które konsekwentnie dostarczają produkty i usługi, spełniają wymagania klientów i wymagania prawne.

You cannot copy content of this page