Promocja!
Original price was: 225,00 zł.Current price is: 199,00 zł.
Promocja!
Original price was: 262,00 zł.Current price is: 235,00 zł.

Mieszanki olejków eterycznych doTerra

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem mieszanek olejków eterycznych

Chociaż olejki eteryczne są powszechnie dostępne, musisz uważać, aby nie wydawać pieniędzy na olejki niskiej jakości z zafałszowaniami lub zanieczyszczeniami. Jeśli jesteś na rynku olejków eterycznych, oznacza to, że szukasz naturalnego sposobu na poprawę swojego życia, więc nie chcesz olejków zanieczyszczonych lub syntetycznych.

Jeśli chcesz kupić olejki eteryczne, masz nieskończone możliwości. Olejki eteryczne są dostępne online, w sklepach spożywczych, w małych okolicznych butikach, na targu i praktycznie w każdym innym miejscu, o jakim tylko pomyślisz.

Zanim przekażesz pieniądze, oto kilka ważnych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć i pamiętać przy zakupie olejków eterycznych.

Nie wszystkie mieszanki olejków eterycznych doTerra są sobie równe

Zanim kupisz olejki eteryczne, powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie olejki są sobie równe. Firmy produkujące olejki eteryczne stosują różne metody produkcji swoich olejków eterycznych. Niektóre firmy stosują tylko czyste, wysokiej jakości rośliny, podczas gdy inne stosują syntetyczne wypełniacze zamiast prawdziwych roślin, aby zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli uważasz, że jesteś gotowy na zakup olejków eterycznych, najpierw zadaj te trzy pytania:

 1. Czy firma, od której zamierzasz kupić, podaje informacje o tym, skąd pochodzą jej olejki i jak są wytwarzane?
 2. Czy firma testuje swoje oleje pod kątem zafałszowań lub zanieczyszczeń przed sprzedażą produktu końcowego?
 3. Czy firma korzysta z bezstronnych, zewnętrznych testów? Czy udostępniają wyniki testów opinii publicznej?

Zadając tylko kilka pytań, lepiej zorientujesz się, jakie oleje chcesz kupić. Jeśli firma nie dostarcza informacji o roślinach, których używa, skąd pochodzą rośliny, jak powstają olejki lub jakich procesów testowych używa, może to oznaczać, że pomija ważne etapy procesu produkcji olejków eterycznych. Mogą na przykład stosować syntetyczne wypełniacze, aby obniżyć koszty.

Czy kupowanie tanich olejków eterycznych jest bezpieczne?

Niestety, chociaż kupowanie tanich olejków eterycznych może początkowo wydawać się dobrym pomysłem, może to być potencjalnie szkodliwe dla Ciebie i Twojej rodziny. Tańsze oleje są zazwyczaj gorszej jakości i nie zostały poddane odpowiednim metodom testowania w celu zapewnienia bezpieczeństwa i czystości.

Firmy produkujące olejki eteryczne czasami idą na skróty i poświęcają bezpieczeństwo konsumentów. Kiedy badasz firmy zajmujące się olejkami eterycznymi, spróbuj znaleźć firmę z przejrzystymi standardami produkcji olejków.

Na przykład doTERRA stworzyła doTERRA stworzyła proces testowania procesu testowania CPTG Certified Pure Tested Grade ™ , aby zapewnić, że każda butelka olejku eterycznego doTERRA jest wytwarzana bez zanieczyszczeń i zafałszowań.

Jakie są najlepsze olejki eteryczne?

Kiedy jesteś gotowy na zakup olejków eterycznych, możesz zapytać: „Które olejki eteryczne są najlepsze?”

Jak wspomniano, najlepsze olejki eteryczne to te, które są czyste, bez zanieczyszczeń i zafałszowań. Czyste olejki eteryczne zapewniają bezpieczną i naturalną opcję dla Twojej rodziny, bez ryzyka związanego z zafałszowanymi olejkami. Czyste olejki eteryczne są najlepszą opcją, ponieważ będą wysokiej jakości i bezpieczne, co zapewni Ci spokój ducha, jeśli chodzi o używanie olejków eterycznych w Twoim domu.

Po przeprowadzeniu badań będziesz mógł wybrać odpowiednie olejki eteryczne do swoich potrzeb. Pamiętaj, że najlepsze olejki eteryczne to:

 • Czysty
 • Bezpieczny
 • Wykonane bez syntetycznych wypełniaczy
 • Wolny od zanieczyszczeń
 • Czysty

Jak sprawdzić, czy olejki eteryczne są czyste?

Wiemy, że czyste olejki eteryczne są najlepszymi olejkami eterycznymi, ale jak możesz stwierdzić, czy olejek eteryczny jest czysty?

Wiele firm produkujących olejki eteryczne twierdzi, że ma „czyste” olejki; jednak nie gwarantuje to, że oleje są wolne od zafałszowań lub syntetycznych wypełniaczy. Oto trzy sposoby, dzięki którym doTERRA może zapewnić klientom otrzymywanie czystych, niezmienionych olejków.

Trzy sposoby doTERRA zapewnia czystość olejków eterycznych

 • Odpowiedzialne pozyskiwanie: doTERRA pozyskuje oleje z całego świata, korzystając z najlepszych roślin i wykwalifikowanych kombajnów, aby zapewnić, że każda butelka oleju jest najwyższej jakości.
 • Dokładne testy: doTERRA testuje każdą partię olejku eterycznego, aby zabezpieczyć się przed fałszowaniem lub zanieczyszczeniem. Dowiedz się więcej o procesie testowania doTERRA CPTG.
 • Przejrzystość: każda butelka olejku eterycznego doTERRA ma na spodzie kod. Możesz go użyć, aby zobaczyć czystość swojego oleju. Chcesz spróbować? Sprawdź czystość swojego oleju doTERRA.

You cannot copy content of this page