410,00 
Promocja!
Original price was: 355,00 zł.Current price is: 345,00 zł.
Promocja!
Original price was: 449,00 zł.Current price is: 349,00 zł.

Do czego służy dyfuzor?

To często pytanie zadawane przez wielu, którzy po raz pierwszy mają kontakt z olejkami eterycznymi. Rozpylanie olejku pomaga nam wykorzystać jego najbardziej zauważalną cechę — to zapach. Dowiadując się więcej o tym, jaką rolę odgrywa zapach w naszym życiu, wpływ olejków eterycznych można zrozumieć na głębszym poziomie.

Moc zapachu
Nasz zmysł węchu jest jednym z naszych najpotężniejszych zmysłów i prawdopodobnie zauważyłeś we własnym doświadczeniu, że niektóre zapachy są bardziej pozytywnie kojarzone w naszych umysłach niż inne. Twoje ciało zawiera ponad 1000 receptorów zapachowych — więcej niż jakikolwiek inny zmysł.

Wprowadzając olejki eteryczne bezpośrednio do powietrza, którym oddychamy możemy wpływać na odczucie naszego otoczenia i co jeszcze silniej na nasze własne emocje. Wiemy, że na przykład olejki cytrusowe podnoszą na duchu i dodają energii podczas gdy zapachy takie jak Lavender czy doTERRA Balance® działają uspokajająco.

Inne zastosowania i korzyści
Chociaż zapach jest świetnym narzędziem istnieją inne powody dla których dyfuzja olejków eterycznych może być dla Ciebie korzystna:

Może oczyścić powietrze w Twoim domu. W tym celu przydatne są jagody jałowca, cytryna, limonka, drzewo herbaciane i specyficzne mieszanki, takie jak Purify i doTERRA On Guard®.

Niektóre olejki mogą pomóc w utrzymaniu uczucia czystego oddechu i otwartych dróg oddechowych. Na przykład doTERRA Breathe®, daglezja, lawenda i eukaliptus mają tę zdolność, wśród innych olejków.

Aby zminimalizować skutki zagrożeń sezonowych. W szczególności mogą pomóc tuniki i doTERRA Breathe.

Wystarczy niewielka ilość oleju, jeśli używasz go w dyfuzorze ultradźwiękowym. Oznacza to, że możesz użyć jednej butelki olejku wiele razy, zanim będziesz potrzebować więcej.

You cannot copy content of this page