Chireureu Paint Soap

Chireureu Paint Soap to kosmetyki koreańskie w postaci mydeł, które skutecznie oczyszczają, nawilżają i działają jak maska na twarz. Składniki mają korzystne właściwości pielęgnacyjne i nie zawierają nieprzyjemnych składników. Mimo jasnych kolorów, są naprawdę naturalne!

Mydła do zmywania makijażu Chireureu są wykonane w 100% z naturalnych składników (węgiel drzewny i zielone błoto są również wegańskie). Producent Chireureu z Seulu w Korei Południowej zapewnił, że ten asortyment naturalnych mydeł zapewnia nawilżenie, głębokie oczyszczanie i właściwości odżywcze maseczki.

To, co od razu nam się podobało w Chireureu, to aspekt oszczędzania czasu. Koreańska pielęgnacja skóry znana jest z dłuższych procedur. Ale sprytni faceci z Chireureu rozpoznali współczesny biedny styl życia. Dlatego Chireureu wymyślił sposób na jak najlepsze wykorzystanie czasu i naturalnej pielęgnacji skóry! Sprytny i pozbawiony plastiku system mydła, w którym jest zabawny, skuteczny i szybki.

Roztwór mydła jest tak naturalny, że wszystkie składniki rozkładają się w wodzie w ciągu 24 godzin od użycia. Składniki obejmują oleje roślinne, olejki eteryczne, składniki roślinne i inne naturalnie tworzące proszki.

Jasne kolory, które pomagają w równomiernym stosowaniu mydła ze względu na jego właściwości maski, wynikają z naturalnej pigmentacji samych składników.

Mydła do makijażu Chireureu Paint Soap są również naturalnie hipoalergiczne.

You cannot copy content of this page