CannaLine to firma oferująca wysokiej jakości produkty konopne, żywność po suplementy diety CBD. Jest to firma w pełni zintegrowana pionowo, co oznacza, że kontroluje cały proces produkcji, zapewnia uprawy konopi poprzez ekstrakcję, badania, aż do stosowania produktów końcowych.
Linia Canna: Oferta premium, obejmująca żywność konopną i suplementy diety CBD.
Cannabis Airlines : Marka supermarketów, która ma na celu wprowadzenie liczby osób w świecie konopi, działających produktów z zabawą i relaksem.
Konopie dla firmy CannaLine są uprawiane w optymalnym klimacie bałtyckim z nasion certyfikowanych przez UE. Hodowla odbywa się zgodnie z wytycznymi, a zawartość THC w produktach wynosi mniej niż 0,2%. Rolnicy stosują rozległe praktyki uprawy takie jak płodozmian, aby uzyskać jak największa jej żyzność w kolejnych latach..
Wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt do ekstrakcji nadkrytycznego CO2, pozwala na ujawnienie ekstraktów zawierających wszystkie istotne kannabinoidy, terpeny, flawonoidy i inne zagrożenia.  Zespół badawczy stale pracuje nad opracowaniem nowych produktów, dbając o receptury oraz zapewniając jakość i biodostępność. Wewnętrzne laboratorium monitoruje przestrzeganie wszystkich norm, które są kontrolowane przez niezależne strony.
Produkcja i rozlewanie odbywa się zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), które są kluczowe dla zapewnienia wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów. Dodatkowo, urządzenia, certyfikat IFC oraz system HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) zapewniają dodatkowe gwarancje bezpieczeństwa żywności. 
Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów konopnych CanaLine, które są zarówno bezpieczne jak i skuteczne.

You cannot copy content of this page