Biovie

Biovie ekologiczne środki czystości to pro naturalne podejście do prania, sprzątania, zmywania. Marka związana jest z firmą Lea Nature, która może się pochwalić produkcją również kosmetyków So Bio. Założeniem Biovie jest szeroko pojęta dbałość o środowisko. Ekologiczne środki czystości i inne produkty nie zawierają fosforanów, EDTA, NTA, eteru glikolu, sztucznych barwników, syntetycznych zapachów, enzymów pochodzących z GMO. Środki powierzchniowo czynne są roślinnego pochodzenia a opakowania nadają się do recyklingu. Biovie to środki czystości pochodzenia roślinnego, ulegające łatwo biodegradacji nie mając przy tym prawie wpływu na środowisko. To produkty nietestowane na zwierzętach. 1% z obrotów firmy Biovie przeznaczane jest na ochronę środowiska. Środki czystości Biovie z pewnością spełnią pokładane wobec nich oczekiwania.

Motto firmy to:
“Nie będziemy zmieniać świata, ale staramy się zmienić niektóre praktyki.”

Kierunek działalności Lea Nature firmy produkującej między innymi Biovie ekologiczne środki czystości, zrodził się z potrzeby zaoferowania alternatywy dla chemicznych kosmetyków, środków czystości, suplementów diety. To również szersze działania mające na celu wprowadzanie zdrowych, proekologicznych postawy i zachowań. Działalność firmy to również podejmowanie trudnych tematów i konkretne działania na różnych płaszczyznach:
– zarządzania zasobami ludzkimi
– ochrona zdrowia publicznego
– wspieranie pro-zdrowotnych inicjatyw
– wdrażanie alternatywnych systemów
– wspieranie badań w celu wykazania negatywnych i ukrytych skutków konwencjonalnych produktów chemicznych na zdrowie

Odpowiedzialność i podejmowanie konkretnych działań pro-ekologicznych stała się stałym elementem w rozwoju działalności formy. Z czasem, celem stał się nowy model biznesowy polegający na spójności ekologicznej i społecznej. Z czego firma Lea Nature produkująca między innymi Biovie ekologiczne środki czystości jest dumna. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania, poprawiamy błędy i skłaniamy do większej odpowiedzialności. Osiągnięcie równowagi pomiędzy wydajnością i zaangażowaniem, jest drogą do profesjonalizmu.

You cannot copy content of this page