Bio2You

Początkowo Twórcy marki Bio2You myśleli, że cudowna moc rokitnika zwróciła naszą uwagę całkowicie przypadkowo, ale teraz rozumiemy, że to było logiczne. Na naszych oczach wyleczył on bardzo poważne defekty kosmetyczne i problemy zdrowotne i był potężnym bodźcem do pełnego zrozumienia tajemnicy tych jagód. Odkrycia były zaskakujące – te energetyczne jagody są bogate w substancje odmładzające i lecznicze. To nie był przypadek! Bio2You kosmetyki posiadają unikalną kombinację substancji naturalnych i nauki, której celem jest zapewnienie wysokiej klasy terapii zmian wywołanych stresem skóry. Ma delikatną konsystencję i dyskretny zapach – wszystko, co zaspokaja współczesne myślenie i wymagania.

Ze względu na cenne właściwości rokitnik jest szeroko stosowany w medycynie ludowej w Azji już wiele tysięcy lat temu. Rokitnik jest szeroko badany i stosowany również w Rosji. Traktaty mnichów tybetańskich należą do najstarszych źródeł pisanych, w których wspomina się o rokitniku. Jednak najbardziej aktywny okres rozpoznawania owoców rokitnika wynosił około 200 lat w czasie wyprawy wojskowej Aleksandra Wielkiego. Wyczerpani wojownicy zauważyli, że konie jadły owoce podobne do jagód z kilku nieznanych drzew. Wojownicy też ich wypróbowali. Po kilku dniach zarówno wojownicy, jak i konie odzyskały siły. Od tego czasu roślina ta została nazwana po łacinie hipopotamem. Po przetłumaczeniu oznacza „jasnego konia”. Aleksander Wielki przywiózł drzewa do Europy. Rokitnik jest rozpowszechniony w Azji, Europie i Rosji, a ostatnio również w Kanadzie. Chingishan, cesarz Mongolii, który stworzył jedno z największych imperiów w XIII wieku, polegał na dobrze zorganizowanej armii, silnej dyscyplinie i rokitniku.

Bio2You kosmetyki łączą uzdrawiającą energię natury z mądrością nauki. Świat jest pełen cudów, dzięki którym zakochujemy się w życiu i chwytamy go całym sercem. Żyć i spełnić marzenie po śnie! My, twórcy Bio2You, cieszymy się, że mamy okazję podzielić się jednym z nich – rokitnikiem i jego siłą natury. Nieustannie ulepszamy nasze produkty, korzystając z najnowszych innowacji, bowiem wiemy, że kosmetyki naturalne mogą być zarówno skuteczne, jak i nowoczesne.

You cannot copy content of this page