BetterYou

BetterYou jest innowacyjną firmą specjalizującą się w suplementacji rosnącej liczby kluczowych składników odżywczych utraconych przez dramatycznie zmieniającą się naszą dietę i styl życia. BetterYou suplementy diety wyróżniają się na rynku dzięki unikalnemu poziomowi jakości i skuteczności.

Wierzymy, że najpierw należy wprowadzić do swojego zwyczaju zdrowe odżywianie, a następnie wykorzystać nasz asortyment dzięki, któremu można uzupełnić “luki” żywieniowe, które notabene sa nieuniknione. Nasze produkty wykorzystują najszybsze i najbardziej niezawodne mechanizmy wprowadzające odżywcze oraz lecznicze składniki poprzez skórę (przez skórne dostarczanie magnezu) i oraz pod językowa aplikacja witamin.

Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze naturalne suplementy diety są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

Badania prowadzą do innowacji. To one doprowadziły firmę BetterYou do wspierania inicjatyw w dziedzinie leczenia przezskórnego magnezu, a także suplementacji podjęzykowej. Dzięki temu stworzyliśmy doskonałe relacje z instytucjami, takimi jak Uniwersytet w Cardiff, HFL Sport Science, Szpital Świętego Marka (NHS), The Medasso Clinic (Rumunia) i Magnezowy Instytutu Zdrowia (Holandia). Nasz kolejny projekt to pierwsze na świecie badania kliniczne gdzie stosowane jest leczenie przezskórne magnezem.

You cannot copy content of this page