Promocja!
Original price was: 31,90 zł.Current price is: 16,00 zł.

Bentley Organic

Bentley Organic to kosmetyki przyjazne dla ciała, środowiska i kieszeni. Marka powstała dość niedawno, bo w 2006 roku, w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć tradycja firmy Bentley&Son sięga już roku 1800, kiedy jej twórcy zaczęli produkcję mydła dla przemysłu tekstylnego. Rozpoczęła swoją działalność od produkcji naturalnych mydeł. Nowe produkty szybko spotkały się z bardzo pozytywnym nastawieniem klientów i firma w szybkim tempie zaczęła się rozwijać, proponując innowacyjne kosmetyki i wyjątkową serię domowych środków czystości. Obecnie Bentley Organic jest prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań, jak chociażby spray do dezynfekcji zabawek czy pianka do dezynfekcji rak.

Misją Bentley Organic jest zapewnienie alternatywy dla drogich ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Twórcy firmy wierzą, że ceny produktów ekologicznych powinny być racjonalne, a nie zawyżane. Wszystkie produkty są certyfikowane przez Soil Association – co jest dla konsumentów gwarancją ich ekologicznej wartości bez uszczerbku na jakości, spowodowanego niższą ceną. Poznaj ekologiczne i bezpieczne produkty dla domu, dzieci i dorosłych proponowane przez Bentley Organic.

Certyfikat Soil Association jest wiodącą organizacją w Anglii wydającą certyfikaty dla produktów organicznych. Konsumenci rozpoznają to logo jako symbol rzetelności i wiarygodności. Certyfikat ten oznacza, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, są wolne od parabenów i nie zawierają syntetycznych detergentów SLS lub SLES.

Firma korzysta z “zielonej chemii” do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów, bezpiecznych dla ludzi i całego środowiska naturalnego. Bentley Organic jest jedynym producentem mydła na świecie posiadającym nie tylko certyfikat Soil Association, ale i ochrony środowiska – ISO 14001.

You cannot copy content of this page