W naszym sklepie internetowym macie Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

płatność przelewem – jest możliwy do wykonania jako tak zwany przelew zwykły, czyli przelew wykonany indywidualnie oraz przelew elektroniczny (on-line) za pomocą strony przelewy24. Przelew elektroniczny jak sama nazwa wskazuję jest dla Ciebie znacznie wygodniejszą formą gdyż wszelkie dane do przelewu wklejone są automatycznie co znacznie ułatwia zakupy w naszym sklepie ekologicznym oraz oznacz, że zamówienie przenoszone jest w najbliższy dzień roboczy do realizacji. Czas realizacji zamówienia liczy się bowiem od momentu zaksięgowania wpłaty. Według standardów bankowych może trwać to do 48 godzin. Wysyłka realizowana jest zazwyczaj w ciągu 48 godzina od przeniesienia zamówienia do realizacji.

płatność przy odbiorze – ta forma sprawia, że zamówienie w najbliższy dzień roboczy trafia do realizacji a wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 48 godzin, jednakże przy tej formie zapłaty doliczana jest przez dostawcę paczki dodatkowa opłata.

płatność kartą – zamówienie przenoszone jest w najbliższy dzień roboczy do realizacji. Czas realizacji zamówienia liczy się bowiem od momentu zaksięgowania wpłaty. Według standardów bankowych może trwać to do 48 godzin. Wysyłka realizowana jest zazwyczaj w ciągu 48 godzina od przeniesienia zamówienia do realizacji.

płatność PayPal – podobnie jak przy płatności kartą płatniczą PayPal pozwala, że zamówienie przenoszone jest w najbliższy dzień roboczy do realizacji. Czas realizacji zamówienia liczy się bowiem od momentu zaksięgowania wpłaty. Według standardów bankowych może trwać to do 48 godzin. Wysyłka realizowana jest zazwyczaj w ciągu 48 godzina od przeniesienia zamówienia do realizacji.

Dane do przelewu.

DWIE CZĘŚCI Tomasz Szczerkowski
ul. Zagonowa 1
91-232 Łódź

Nr konta Alior Bank 78 2490 0005 0000 4500 9233 7445

W przypadku przelewów z kont zagranicznych ale w złotówkach, przed nr konta należy dopisać oznaczenie PL

Kod swift: ALBPPLPW

W przypadku przelewów w EURO nr konta jest :

PL19249010570000990264769035

kod BIC/swift: ALBPPLPW