Praca i pasja

Sklep z produktami ekologicznymi Biosna powstał w 2012 roku z naszej pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane kosmetyki ekologiczne i naturalne znanych marek. Przy wyborze kierowaliśmy się ich jakością i efektywnością. Wszystkie produkty, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. W naszej ofercie znajdują się biokosmetyki do twarzy, ciała, włosów, ekologiczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt, jak również olejek arganowy, olejki pielęgnacyjne, naturalne perfumy, wysokiej jakości naturalne suplementy diety oraz ekologiczne środki czystości. Od wieków natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania najlepszych kosmetyków. Powrót do niej w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.

Przez tysiące lat na Matce Ziemi dokonała się ewolucja wielu milionów roślin, które jak już obecnie wiemy posiadają olbrzymi potencjał i właściwości, aby służyć nam bez najmniejszej złej ingerencji w nasze zdrowie. Często się zdarzało, że to właśnie one wyleczyły nasze rany i uratowały życie. A ciężko zdobyta wiedza i mądrość przeżycia, przekazywana z matki na córkę, z ojca na syna, jest nadal we krwi. Teraz w XXI wieku dzięki wielu naukowcom wiemy, że natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy. Badamy legendy o leczniczych ziołach pod przenikliwym spojrzeniem lekarzy w ostrym świetle laboratoriów naukowych. Ciągle odkrywamy co natura nadal kryje, walidacja naukowa jest koniecznością dla każdego z naszych wybranych składników i ostatecznych kosmetyków czy suplementów diety. Często niedostatek zasobów i światła słonecznego uczynił nas doskonałymi perfekcjonistami skupionymi na detalach, designie, a przede wszystkim na jakości.

Chcemy przekazać część tej natury Wam – naszym klientom, więc zapraszamy do zakupów i życzymy pasjonującego i owocnego używania naszych produktów!

Zobaczcie nasze miniatury drzew ozdobnych a więcej można zobaczyć na naszym blogu www.biosna.com

Wolny czas i nasze hobby

W wolnym czasie zajmujemy się pielęgnacją naszego ogrodu. Kolekcjonujemy rzadkie odmiany drzew ozdobnych głównie iglastych i miniaturowych. Zdobywamy je u rodzimych kolekcjonerów albo podróżując poza granice Polski. Gdy wolnego czasu mamy więcej to podróżujemy. Poznajemy Polskę i jeździmy tam gdzie jeszcze nas nie było. Lubimy zwiedzać zabytki, poznawać historię miejsc, kulturę i ludzi. Oczywiście arboreta, ogrody botaniczne itp to stałe punkty naszych wypraw. Poza granice również chętnie wyjeżdżamy o ile czas nam na to pozwala.