Dlaczego dōTERRA?
Wybierając doTERRA, wybierasz olejki eteryczne pozyskane w drodze delikatnej i starannej destylacji z roślin zebranych przez doświadczonych hodowców z całego świata w idealnym momencie, by zapewnić doskonały skład i najwyższą efektywność ekstraktu. Każdy olejek eteryczny doTERRA został poddany dokładnym i drobiazgowym testom w oparciu o rygorystyczny protokół Testowanej Certyfikowanej Czystej Jakości (CPTG™). Doświadczeni użytkownicy olejków eterycznych natychmiast rozpoznają najwyższy standard jakości olejków eterycznych doTERRA.
 
Co wyróżnia markę dōTERRA?
Wybierając markę doTERRA, korzystasz z olejku eterycznego, który jest czysty, pozbawiony zanieczyszczeń, wypełniaczy lub sztucznych domieszek. Firma doTERRA wypracowała określone standardy, by zapewnić, że nasze olejki są w 100% czyste – takie normy nie istniały dotychczas w branży olejków eterycznych.
 
Każda partia olejków eterycznych doTERRA poddawana jest rygorystyczny badaniom jakości. W dalszej kolejności każdy olejek wysyłany jest do niezależnego laboratorium zewnętrznego, które przeprowadza dodatkowe testy i czynności walidacyjne. Wyniki końcowe pozwalają na stworzenie najlepszych olejków eterycznych – produktów, którym możesz ufać i które możesz codziennie stosować bezpiecznie wraz z wszystkimi członkami swojej rodziny.
Czystość doTERRA
Działamy w branży, w której każda firma twierdzi, że oferuje „czyste” olejki eteryczne. Skąd więc możesz wiedzieć, że kupowane produkty są naprawdę czyste i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich? Musisz sprawdzić, czy kupowane przez Ciebie olejki spełniają następujące kryteria:
 
 • Zrównoważone i odpowiedzialne pozyskiwanie surowców (Skąd pochodzą olejki?)
 • Zakrojone na szeroką skalę, rzetelne testy jakości (Czy olejki są badane w kierunku sztucznych domieszek i zanieczyszczeń?)
 • Zrozumiałe i łatwo dostępne informacje dotyczące bezpieczeństwa i sposobu użytkowania (Jak bezpiecznie stosować olejki?)
 • Przejrzystość (Czy olejki są testowane przez podmioty zewnętrzne? Czy wyniki testów są dostępne do wglądu?)
Coś więcej niż tylko olejki eteryczne
Nie tylko testy jakości są tym, co wyróżnia olejki eteryczne doTERRA. doTERRA sumiennie pracuje nad tym, by nieść pozytywne zmiany. Naszą misją jest zmienianie świata — kropla za kroplą, osoba za osobą, społeczność za społecznością.
 
Odpowiedzialne pozyskiwanie olejków eterycznych
Nie wszystkie olejki eteryczne są produkowane w ten sam sposób. Niektóre firmy tną koszty, korzystając z roślin niskiej jakości lub dodając do swoich olejków tanie wypełniacze. Choć może to pozwolić na oszczędność czasu i pieniędzy, w rezultacie jakość produkowanych olejków pozostawia wiele do życzenia. Niestety wiele metod produkcji w branży olejków eterycznych może być też szkodliwych dla środowiska naturalnego lub skutkować niesprawiedliwym traktowaniem rolników i hodowców roślin.
 
Skąd pochodzą olejki eteryczne doTERRA?
W odniesieniu do jakości olejków eterycznych należy pamiętać o jednej kwestii: wszystko zaczyna się od źródła. doTERRA koncentruje się na odpowiedzialnych i zrównoważonych praktykach pozyskiwania surowców, które pozwalają na wytwarzanie olejków eterycznych tylko najwyższej jakości – bez względu na koszty. Priorytetem jest dla nas ochrona środowiska naturalnego w procesie produkcji oraz zapewnienie uczciwego traktowania wszystkim zbieraczom i hodowcom.
 
Budowanie potencjału dostawców
doTERRA opracowała inicjatywę Co-Impact Sourcing™ oraz poniższe zasady, by zapewnić odpowiedzialne praktyki we wszystkich społecznościach, w których pozyskujemy surowce:
 
 • Tworzenie miejsc pracy: Walka z ubóstwem poprzez tworzenie i utrzymywanie miejsc pracy
 • Zapewnienie uczciwych, terminowych płatności: Oferowanie producentom regularnych, uczciwych wypłat, w tym zaliczek
 • Budowanie potencjału dostawców: Wspieranie rolników, producentów i pracowników destylatorni poprzez pomoc finansową i szkolenia
 • Podtrzymywanie długotrwałego partnerstwa: Zapewnianie wieloletnich kontraktów hodowcom i pracownikom destylatorni w oparciu o solidarność i szacunek
 • Zapewnienie uczciwych warunków pracy: Tworzenie zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy, wolnego od nękania i dyskryminacji
 • Promowanie współpracy: Gwarancja poszanowania praw wszystkich pracowników i producentów łączących siły i tworzących kooperatywy
 • Rozpowszechnianie dbałości o środowisko: Promowanie wydajnych energetycznie technologii, odnawialnych źródeł energii i minimalizacji odpadów
 • Wspieranie rozwoju społeczności lokalnych: Wspieranie projektów służących rozwojowi społeczności, w których pozyskujemy surowce, takich jak budowa szkół, ośrodków zdrowia, centrów szkoleniowych i systemów pozyskiwania czystej wody
Jesteśmy dumni z tego, że pozyskujemy najczystsze i najskuteczniejsze olejki eteryczne w zrównoważony i odpowiedzialny społecznie sposób.
 
Dowiedz się więcej pod adresem sourcetoyou.com.
Dlaczego olejki doTerra
Wpływ społeczny
Od samego początku doTERRA chciała być czymś więcej niż tylko firmą prowadzącą działalność biznesową. „Istnieją darczyńcy i biorczyńcy” – powiedział David Stirling, doTERRA Founding Executive. „Chcemy, by doTERRA była darczyńcą”.
 
Aby wesprzeć realizację tego celu, utworzono fundację doTERRA Healing Hands Foundation, która pomaga prowadzić projekty mające na celu rozwój społeczności w miejscach pozyskiwania surowców. Tego rodzaju projekty obejmują pozyskiwanie funduszy na takie przedsięwzięcia, jak budowa szkół, ośrodków zdrowia, centrów szkoleniowych i systemów pozyskiwania czystej wody.
Dlaczego doTerra
Fundacja doTERRA Healing Hands Foundation współpracuje również z szeregiem innych organizacji, by zapewniać pomoc na rzecz ofiar klęsk żywiołowych, przeciwdziałać handlowi ludźmi, prowadzić działania ratunkowe i służące rekultywacji, realizować programy mikropożyczek oraz inicjatywy w ramach edukacji higienicznej kobiet. Ponadto doTERRA przekazuje hojne darowizny na pokrycie wszystkich kosztów administracyjnych, by 100% wszystkich datków mogło trafiać bezpośrednio do osób, które ich potrzebują.
 
Rozpocznij swoją przygodę z olejkami eterycznymi już dziś, by odkryć, co oznacza czerpanie mocy z cennych darów natury i dlaczego rodziny na całym świecie kochają doTERRA.

You cannot copy content of this page