EkoMama to linia produktów w skład której wchodzą ekologiczne środki czystości ulegające całkowitej biodegradacji, będące pomocne przy praniu, sprzątaniu, pielęgnacji oraz higienie. Są delikatne i nie podrażniają skóry zarówno osób alergicznych jak i wrażliwej skóry dzieci. W skład linii tegoż producenta wchodzi również solanka termalna o wieloletniej tradycji w leczeniu różnych schorzeń. Jej właściwości i działanie opisywane było przez wielu autorów i wykorzystywana jest szeroko do dzisiaj w lecznictwie sanatoryjnym. Produkty EkoMama są skuteczne, wydajne i w pełni naturalne. Używając ich zadbasz o środowisko, swoje zdrowie, ale i o swoją kieszeń.

Ekomama

Linia EkoMama powstała z inicjatywy pasjonatki i propagatorki ekologicznego stylu życia Reni Jusi. To wokalistka, ale i mama wychowująca dzieci w zgodzie z naturą i żyjąca w zgodzie z naturą. Proekologiczne i odpowiedzialne podejście do życia stało się bodźcem do stworzenia wspomnianej linii. Są tu produkty nie zawierające sztucznych barwników ani zapachów, bez fosforanów, enzymów, sztucznych konserwantów, bez parabenów, SLS-ów, SSLS-ów, bez ropy naftowej, bez wybielaczy optycznych, bez chloru i tłuszczu zwierzęcego. Produkty EkoMama ulegają całkowitej biodegradacji bo są to produkty naturalne.

Znak rozpoznawalny linii EkoMama to nowoczesne i charakterystyczne opakowania nawiązujące do polskiej kultury i tradycji. To designerskie opakowania z motywem ludowej wycinanki. Artystka będąca autorką tych wzorów na opakowaniach to Małgorzata Belkiewicz.

Ekomama

Strona internetowa producenta:

HOME